5 DNI! Tyle właśnie zostało do kolejnej edycji Sensation w naszym kraju! To już w tym tygodniu, to już w najbliższy weekend! 3 UserComments

Sensation w Gliwicach już dziś! INFO organizacyjne

Artykuł dodano: 13 października 2018, godz. 11:11
Odsłony: 4154x

5 DNI! Tyle właśnie zostało do kolejnej edycji Sensation w naszym kraju! To już w tym tygodniu, to już w najbliższy weekend! 

TME zaprasza: 'Sensation Poland 2018 odbędzie się już 13 października w mieście Gliwice! Będzie to z pewnością jeden z największych eventów nie tylko tego roku, ale również ostatnich lat, gdyż ta legendarna, holenderska marka powraca do naszego kraju po ośmiu latach. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w nowoczesnej, gliwickiej Arenie. Poniżej prezentujemy garść cennych informacji organizacyjnych, z którymi obowiązkowo powinien zapoznać się każdy uczestnik Sensation, które tym razem odbędzie się pod nowym hasłem przewodnim: „RISE”.

#MiastoGliwiceZapraszaTIME-TABLE MAIN STAGE


20:00 - OTWARCIE BRAM

21:00 - 21:50 Gromee   

21:50 - 22:50 Mr. White

22:50 - 23:50 Roger Sanchez

23:50 - 00:00 MegaMix

00:00 - 01:00 Fedde Le Grand

01:00 - 02:00 PureNRG LIVE 

02:00 - 03:00 Paul van Dyk

03:00 - 04:00 Marco V

04:00 - 05:00 Erick Morillo 05:00 - ZAKOŃCZENIE IMPREZY  
Mapka poniżej, prosimy o zapoznanie się z nią. 

BILETYSprzedaż online trwać będzie do czwartku, 12 października do godziny 23:59 na wlotki.pl!


Bilety będą dostępne w kasach w dniu imprezy


Kasa czynna będzie od godziny 15:00 aż do rana. Ceny:

- STANDARD: 290 zł,
- GOLDEN: 690 zł,
- DELUXE VIP: 900 zł,
- SKYBOX, 1700 zł za osobę. 


Chętnych prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za SkyBox:
Kinga, tel. 602351292
mail: premium@arenagliwice.pl

___________APLIKACJA WOOV!


Znajdź swoich przyjaciół, zobacz, kto gra i zawsze wiedz, co się dzieje na Sensation Poland 2018! Wskakuj, startuj i zacznij odkrywać czym jest Woov. Aplikacja będzie używana po raz trzeci na polskim evencie! Ważne informacje organizacyjne:Otwarcie bram: 
- 20:00 otwarcie szatni,
- 20:00 wejście główne z biletami STANDARD,
- 20:30 wejście z biletami VIP, DELUXE VIP i inne,
- 20:00 media, press. 


Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych bądź półprofesjonalnych aparatów fotograficznych, tyczy się to również kamer typu GoPro. Nie można wnosić również selfiesticków.  Można natomiast wnieść urządzenia typu: powerbank oraz gimbal. Wyjście z imprezy równa się z utratą ważności biletu.

Osoby, które wygrały bilet w konkursach będą musiały posiadać swój indywidualny kod otrzymany od danych mediów. Dokument tożsamości również jest wymagany. Po pozytywnej weryfikacji dana osoba dostanie opaskę wraz z kodem, który zostanie zeskanowany przy wejściu głównym. 


Przy głównym wejściu A na terenie imprezy masowej znajdować się będzie recepcja oznakowana jako informacja, gdzie osoby szukające pomocy będą mogły ją uzyskać zarówno w języku polskim jak i angielskim. 
UBIÓR:


pastedGraphic.png WHITE = WHITE. Nie ma więc beżu, szarości, brązu i innych niezależnie od odcienia. 
pastedGraphic.png
 Białe koszulki z małymi nadrukami innego koloru - OK. 
pastedGraphic.png
 Akcesoria innego koloru - OK. 
pastedGraphic.png
 Obuwie innego koloru - OK. 
pastedGraphic.png
 Białe jeansy - OK.
pastedGraphic.png
 Białe szorty - OK.
pastedGraphic.png
 Maksymalnie 10% ubioru może mieć inny kolor niż biały.


Należy pamiętać, że jeśli nie będziecie ubrani na biało - nie wejdziecie na imprezę. Nawet z ważnym biletem. pastedGraphic_1.png
⚠️
UWAGA!


Wiele osób ma problem z kupnem białych spodni, mowa zwłaszcza o mężczyznach. Wychodząc naprzeciw temu problemowi postanowiliśmy, że w kasach w dniu imprezy będą dostępne białe kombinezony. Osoby, które posiadają bilet mogą je nabyć w cenie 8 zł, zaś osoby kupujące bilet w kasie nabędą jednorazowy kombinezon w cenie 12 zł. Dostępne rozmiary to: od M do XXXL. Ilość: 500 sztuk.


Oczywiście, będziecie mogli nabyć również inne, pozostałe ubrania z logotypem Sensation w naszym oficjalnym sklepie. Będą nimi t--shirty, bluzy oraz spodnie.
MERCHANDISE:


Podczas Sensation Poland 2018 będą znajdować się dwa stoiska z gadżetami. Pierwszy na zewnątrz, gdzie będzie można kupić białą odzież na event, z kolei drugi sklep znajdować się będzie już w środku. Będziecie mogli zakupić oficjalne gadżety typu koszulki, bluzy czy silikonowe opaski, a także płyty CD sygnowane marką Sony Music Poland oraz ProLogic Music.

W poniedziałek, tj. 8 października rozpocznie się przedsprzedaż internetowa gadżetów, które będą do odebrania przed eventem. Link opublikujemy na naszym fanpage’u TME. 


SZATNIE:

Szatnie znajdują się na każdym poziomie z wyłączeniem płyty. Szatnie są płatne i obsługuje je operator hali Gliwice. Za każdą rzecz pozostawioną w szatni pobierana jest opłata 5 zł. Opłaty pobiera operator gliwickiej Areny.

TOALETY:


Na terenie imprezy masowej  znajdują się toalety, które będą bezpłatne. WEJŚCIE NA IMPREZĘ OD 18 lat!


Wejścia:


- bilety konkursowe: osoby będące na liście konkursowej będą musiały podać swój specjalny kod w kasie, a następnie z otrzymaną opaską muszą udać się do wejścia głównego,
- media/press: brama od ulicy Akademickiej,
- osoby niepełnosprawne: wejście A,
- bilety sektor główny: wejście A,
- bilety SKY BOX: wejście C,
- bilety VIP, DELUXE VIP: wejście C.


Każda ze stref posiada własne zaplecze gastronomiczne oraz medyczne i inne.

CATERING:

Uwaga, na terenie imprezy znajdują się punkty gastronomiczne, w których będziecie mogli zaopatrzyć się w napoje chłodzące, napoje energetyczne, piwo – 3,5% oraz różnego rodzaju fast foody. UWAGA! PŁATNOŚCI ZA CAŁY CATERING NA TERENIE IMPREZY ODBYWA SIĘ ZA POMOCĄ ŻETONÓW!


Zasady wymiany gotówki na żetony (szczegółowy regulamin znajdziecie na hali, prosimy o zapoznanie
się z nim).   

1) Podczas trwania imprezy pod tytułem „Sensation Poland 2018” (13.10.2018) płatności na stoiskach handlowych można dokonywać tylko żetonami wymienionymi w wyznaczonych i oznaczonych punktach żetonowych. 
2) Żetony nie obowiązują na zakup biletów na nasze kolejne eventy. Bilety na te wydarzenia możecie kupić płacąc zarówno gotówką jak i kartą.
3) W punktach żetonowych wymieniamy pieniądze na żetony. Honorujemy karty płatnicze.
4) PASEK ZAWIERA 5 SZT. ŻETONÓW. WARTOŚĆ PASKA ŻETONÓW – 25 ZŁ. Złotówki wymienić można najmniej na 1 pasek = 5 żetonów.
5) Punkty nie przyjmują zwrotu wymienionego i niewykorzystanego żetonu. 


PALARNIE:


Wszystkie palarnie znajdują się na zewnątrz obiektu. W arenie obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych i papierosów elektronicznych. Każdy sektor ma swoje palarnie.


DEPOZYTY:

Depozyt (szafki depozytowe) znajduje tuż obok zewnętrznego sklepu oraz kas biletowych. Dostępny jest tylko z zewnątrz. Odbiór przedmiotów dostępny dopiero po wyjściu z Areny. W depozycie obowiązuje kontrola bezpieczeństwa wnoszonych rzeczy do depozytu. Koszt: 20 zł.
Regulamin znajduje się przy depozycie.

PARKINGI: 


Parkingi obsługiwane są przez operatora Arena Gliwice. Wpływy z parkingów pobiera Arena Gliwice. Parkingi są płatne gotówką na miejscu, ale bilety można nabyć również drogą elektroniczną. 


Ilość miejsc ograniczona. 

TRANSPORT:


Z dworca w Gliwicach jak i z dworca w Katowicach będzie dostępna komunikacja obsługiwana przez GTV BUS z Dworca Głównego w Katowicach oraz Dworca Głównego w Gliwicach. 


GLIWICE:


Autobusy kursować będą od godziny 19:00, co 30 minut, aż do 22:00.
Autobusy ponownie zaczną kursować od godziny 3:00 do godziny 7:00.
CENA: 5 zł płatne gotówką w autobusie.


KATOWICE:


Autobusy kursować będą od godziny 18:30, co 60 minut, aż do 21:30.
Autobusy ponownie zaczną kursować od godziny 3:00 do godziny 7:00.
CENA: 10 zł płatne gotówką w autobusie.

Wszelkie informacje:
GTV PARTY BUS FACEBOOK
Opłaty pobiera GTV Party Bus.Osoby niepełnosprawne:


Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku mogą wejść na Arenę za darmo wraz z opiekunem, który musi posiadać bilet wstępu. Organizator zapewnia asystę do miejsc przeznaczonych dla niepełnosprawnych.

Leki i inne:


Bierzemy pod uwagę fakt, że niektóre osoby muszą mieć przy sobie w czasie imprezy pompy insulinowe oraz leki. Prosimy o informowanie ochrony o tym fakcie przy wejściach. Wszelkie wątpliwości co do leków będą konsultowane przez służby medyczne.


___________

Dokładny regulamin imprezy znajduje się na www.tme-event.com

TME Events on FACEBOOK & INSTAGRAM!


Dołącz do nas na facebooku oraz instagramie i ciesz się premierowymi informacjami o nowych eventach, a szykujemy ich naprawdę wiele! Znajdziecie tam również wszelkie multimedia i informacje z przygotowań Sensation Poland 2018!

LINK FACEBOOK: https://www.facebook.com/TwoMoonsPL
 
LINK INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tme_events_polandBILETY DO KUPIENIA:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/259843/sensation-poland-2018.htm
Komentarze
 • Tomasz Gebala9 października 2018, godz. 08:37
  Nie wierzę.... Taka impreza, logo które kiedyś zobowiązywało do najwyższej jakości i organizacji. Coś w stylu marki deluxe na scenie klubowej... Wiele edycji we Wrocławiu. Byłem w Amsterdamie gdzie czerwone dywany leżały na balkonach stadionu Ajaxu, a tu.... Kurrrłłłaaaaa Toi Toi'e zamiast toalet?! WSTYD!!!! Dalej nie komentuję.... #jprdl
 • Dlugiluk13 października 2018, godz. 14:53
  do Tomasza: w D... byłeś... G... widziałeś. Jakie Toi-Toie? Normalne toalety są na terenie hali. Najlepiej nie komentuj, skoro nie ma z tego komentarza wartości dodanej.
  Podczas ASOTa 850 ochrona zaglądała do nich, czy ktoś tam nie pali albo bałaganu nie robi. Dla idących: udanej imprezy. Szykujcie halę pod ASOTa 900 (oby).
 • Bugas114 października 2018, godz. 22:06
  Co Nagle to po diable wszystko ładnie pieknie zobacz jak ładnie rozpisane moze to na odwrót powinno byc.nfo. tego typu a dokładnie to samo powino sie obwiescic jeszce przed startem całego tego bałaganu z biletami.Nagle busy srusy jakies nawet przyjezdzaja i cie za waza za smieszna kase?ALe bałagan ooo ludzie.Tak 5 dni zostało do imprezy Sensation publikacja posta wczoraj 5 godzin do imprezy.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)