Przypominamy o wciąż trwającym konkursie na Yearmix 2011! Wśród Waszych miksów wybierzemy 3 najlepsze, które w trzy pierwsze wtorki 2012 roku będą prezentowane na antenie Planety Poznań w audycji... 5 UserComments

Set tygodnia: ClockHouse

Artykuł dodano: 21 grudnia 2011, godz. 11:58
Odsłony: 2104x
Przypominamy o wciąż trwającym konkursie na Yearmix 2011! Wśród Waszych miksów wybierzemy 3 najlepsze, które w trzy pierwsze wtorki 2012 roku będą prezentowane na antenie Planety Poznań w audycji Planeta Sessions dokładnie o północy. Następnego dnia miksy promowane będą jako Sety Tygodnia na FTB.pl wraz z opisem twórcy seta oczywiście. Już w zeszłym tygodniu zaczęliśmy w tym cyklu prezentację nominacji, dziś ciąg dalszy!


Zapraszamy w podróż po housowych groove'ach w wykonaniu ClockHouse. „Duet tworzą dwaj przyjaciele - Kuba oraz Kamil. Dzięki temu, że grają w duecie uzupełniają się nawzajem, co czyni ich sety niezwykłe, zaskakujące oraz pozytywnie nakręcające. Uwielbiają house, w przeróżnych bardzo tanecznych odmianach. W 2009 wygrali konkurs organizowany przez agencje MSM Events, co zaowocowało występami na Godskitchen i Global Gathering.Tyle na temat twórców, czas na muzykę. Klasyczny, szlachetny, plażowy, klimatyczny, sympatyczny, pozytywny, kołyszący house w najczystszej postaci, przez 60 minut – oddech świeżego powietrza dla tych wszystkich, którzy są znudzeni dzisiejszymi nowinkami brzmieniowymi czy hałasem. Śnieg za naszym oknem, słońce i skąpo ubrane kobiety przed oczyma naszej wyobraźni. Polecamy!

http://www.ftb.pl/dj.asp?id=1053&opcja=sety&pid=6067
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)