Impreza Siła Dla Chmiela More Info Soon odbędzie się 21 września 2013 (Sobota), w klubie Pudel Słupsk. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Siła Dla Chmiela  More Info Soon

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Siła Dla Chmiela More Info Soon

21 września 2013, Pudel Słupsk, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Wstęp jedyne 10 zł w puchę dla Chmiela

www.chmie.lu

W sobotę (17.08.2013) doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym ucierpiał Kuba Chmielowiec (Chmielu Def-Box). Na dzień dzisiejszy leży sparaliżowany od szyi w dół w Słupskim Szpitalu na OIOM-ie. Ma zmiażdżone trzy kręgi szyjne i nie oddycha samodzielnie. Obecnie lekarze nie wiedzą czy rdzeń kręgowy jest przerwany. Będzie można to stwierdzić za kilka dni, kiedy zniknie obrzęk pooperacyjny. Wierzymy, że tak się nie stało i trzymamy kciuki za Jakuba!!!!
------------------------------------------------------------------------------------------
Jak zapewne zdajecie sobie sprawę, zarówno pomoc doraźna dla Kuby, jak i jego dalsza rehabilitacja pochłoną spore sumy pieniędzy. Ostateczny koszt poznamy, gdy będzie można już stwierdzić stopień uszkodzenia rdzenia kręgowe Chmiela. Nie mniej jednak niezależnie od rozwoju sytuacji lekarze i rehabilitanci poinformowali rodziców Kuby, iż muszą się nastawić na wydatki sięgające setek tysięcy złotych.
Chmielu zawsze pomagał innym i każdy kto go poznał stwierdzi to bez wahania. TERAZ JEST DOBRY MOMENT, ABY SIĘ ODWDZIĘCZYĆ. MOŻNA TO ZROBIĆ NASTĘPUJĄCO:

1) Przelać dowolną kwotę na poniższy numer konta z dopiskiem „Siła dla Chmiela”. To konto jest własnością Taty Kuby:

97102046490000750201261973
Jarosław Chmielowiec
PKO BP Oddział Słupsk

2) Polubić i udostępnić to wydarzenie
3) Dołączyć do wydarzenia i zaprosić swoich znajomych
4) Wziąć udział w imprezach i licytacjach, które niedługo będą organizowane dla Kuby

Spodziewajcie się w najbliższym czasie wielu akcji mających na celu pomoc w zbieraniu pieniędzy na rehabilitacje. Współtworzyć będziemy je wraz z nowo powstałą w tym celu fundacją.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Szczecin dla Chmiela :
-Cherry aka BreakNTune ( Dirty Funk Records, Bass Planet Records, KDB Records )
- Peepe

Gietto playaz :
Yesyo ( BnBLive! )
Pathfinder (ElectroBassement)

Cherry aka BreakNtune – Dirty Funk Records, Bass Planet Records, KDB Records

Dj i Producent pochodzący ze Szczecina, założyciel kolektywu oraz wytwórni muzycznej Dirty Funk Records. Jest prężnie działającym producentem muzyki Breakbeat/Electro. Na swoim koncie ma już ponad 25 wydanych singli a w planach wydawanie kolejnych. Od 5 lat organizuje jedne z największych na Pomorzu Zachodnim imprez klubowych – Bassplanet oraz Electronic Beats. Regularnie występuje zarówno w Polsce jak i w całej Europie.

W marcu 2009 zorganizował w Szczecinie pierwszą polską edycję niemieckiej imprezy Bass Planet, która okazała się wielkim sukcesem gromadząc ponad 4 000 uczestników. Od tej pory zaczął regularnie kilka razy do roku organizować tego typu eventy. W tym samym roku uruchomił też swoją wytwórnie muzyczną – Dirty Funk Records, na której wydaje wiele własnych produkcji, które bardzo często trafiają na szczyty list sprzedaży.

Imprezy, na których miał okazję wystąpić: Mayday Poland (Katowice PL), Berlin Summer Rave (Berlin DE), Karneval Der Kulturen (Berlin DE), Helene Beach Festival (Frankfurt DE), Stamina Festival (Stuttgart DE), Silesia in Love (Katowice PL), Ruhr In Love (Oberhausen DE), Love Rules Festival (Palma de Mallorca ES), Bass Planet (Berlin/Szczecin DE/PL), Electronic Beats Festival (Szczecin PL), Wicked Tunes (Berlin DE), Cheeky Beatz (Ulm DE) Electronic Festival (Krakow PL), Euforia Dzwieku Festival (Barlinek PL), Dangerous Drums (Berlin DE), Massive Sounds (Katowice PL), Szczecin United Art Festival (Szczecin PL) Far Away I Open Air Festival (Milmersdorf DE) oraz na wielu innych świetnych eventach.Linki:
Facebook: https://www.facebook.com/breakntune
Facebook: https://www.facebook.com/breakNtuneDF
Tracks on Soundcloud: http://www.soundcloud.com/breakntune
Dj sets on Mixcloud: http://www.mixcloud.com/breakntune
Discogs: http://www.discogs.com/artist/BreakNTune
Myspace: http://www.myspace.com/breakntune
Beatport: http://dj.beatport.com/breakntune
Beatport: http://www.beatport.com/search?query=Cherry+Aka+Breakntune
Resident Advisor: http://www.residentadvisor.net/dj/breakntune
Youtube: http://www.youtube.com/results?search_query=breakntune
Twitter: https://twitter.com/#!/BreakNtune
Website: http://www.bassplanet.pl
Facebook Bass Planet: https://www.facebook.com/BassPlanetPL
Facebook Dirty Funk Records: https://www.facebook.com/DirtyFunkRecords
Facebook Breakbeat Polska: https://www.facebook.com/BreaksPoland
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Anny Łajming 3, Słupsk
Aktualna pozycja klubu: 3/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Pudelmania 2018Pudelmania 2018Sobota, 20 października 2018Generalversammlung Spc 2018  Assemble Gnrale Csc 2018Generalversammlung Spc 2018 Assemble Gnrale Csc 2018Sobota, 24 marca 2018Gesamtschweizerisches PudeltreffenGesamtschweizerisches PudeltreffenNiedziela, 18 marca 2018Halloween Night  Dj Hula   3110  0111   0211Halloween Night Dj Hula 3110 0111 0211Czwartek, 31 października 2013Lose Yourself To DanceLose Yourself To DancePiątek, 20 września 2013