Kolejna sensacyjna wiadomość z obozu człowieka odpowiedzialnego za najbardziej nieprawdopodobną karierę w świecie muzyki elektronicznej ostatnich lat. A może nawet i wszech czasów? Skrillex... 12 UserComments

Skrillex tworzy muzę do filmu Disneya!

Artykuł dodano: 17 lipca 2012, godz. 12:23
Odsłony: 8396x
Kolejna sensacyjna wiadomość z obozu człowieka odpowiedzialnego za najbardziej nieprawdopodobną karierę w świecie muzyki elektronicznej ostatnich lat. A może nawet i wszech czasów? Skrillex po m.in. nagraniu utworu z żywymi legendami psychodelicznego rocka z The Doors zajmuje się właśnie tworzeniem muzyki do filmów.
I to nie byle jakich – od jakiegoś czasu siedzi nad soundtrackiem do filmu Jamesa Franco "Spring Breakers", a teraz okazuje się, że będzie odpowiedzialny za muzykę do filmu wytwórni Disneya „Ralph Demolka”, który opowiada o młodym gościu, który jest przeciwnikiem pewnej 8-bitowej gry, a następnie postanawia zostać jej bohaterem. Reżyserem jest Mich Moore, film w Polsce pojawi się 16 listopada 2012.To nie koniec ciekawych wieści od Skrillexa. Właśnie opublikował on swój najnowszy teledysk, który tym razem nie obrazuje jego własnej autorskiej produkcji, ale remiks dla ultraciekawej ekipy Birdy Nam Nam, która zapewne dzięki temu remiksowi i klipowi powiększy swoje grono fanów – w pięć dni teledysk obejrzało już prawie 1.5 miliona widzów. Kawałek całkiem zgrabnie łączy electro, dubstep, reggae i drum and bass. Co Wy na to?

Birdy Nam Nam - "Goin' In (Skrillex "Goin' Hard" Mix)" Video


Komentarze
 • digitalusum17 lipca 2012, godz. 12:31
  oby tylko na poważnie nie zajął się robieniem dnb bo jeszcze i ten gatunek s*******i do reszty...
 • Pixik0717 lipca 2012, godz. 13:27
  Goin'in gniecie moim skromnym zdaniem. W oczekiwaniu na zalew hejterów:);)
 • Rof6917 lipca 2012, godz. 13:52
  Najazd kamery na główną bohaterkę, która mówi chłopakowi który stara się o nią:
  - Ty nic nie rozumiesz...
  - Więc wytłumacz mi.
  I, jak to w bajce Disneya następuje piosenka, w bohaterka wyraża chęci, ale jednocześnie i niemoc, bo coś tam. W tym wypadku zacznie się ona od "wublewublewublewublewuble pfffffffffuuuuu wuble bam bam".
 • mocnybas17 lipca 2012, godz. 15:39
  Za skrillexem nie przepadam ale zgadzam sie z Pixikiem + również czekam na morze łez od hejterów.
 • Bananowicz17 lipca 2012, godz. 17:40
  cudowny remix ! nadal zbieram szczeke z gleby :D
 • Jerycho198817 lipca 2012, godz. 17:47
  Życzę mu (mimo mojej niechęci do jego muzyki) powodzenia ;) Ale czy za muzykę do Ralpha Demolki nie odpowiada Henry Jackman? ;)
 • Piotrek55017 lipca 2012, godz. 17:50
  Wyobrażacie sobie np. ''Królewnę Śnieżkę'' ze Skrillexowym soundtrackiem, albo krasnoludków śpiewających ''hej ho hej ho do pracy by się szło'' z dubstepowym podkładem ;o
 • Dylan11217 lipca 2012, godz. 18:06
  Z reguły go nienawidzę ale trzeba przyznać że ten remix mu wyszedł
 • Mike Storm17 lipca 2012, godz. 18:40
  Ten remix jest bardzo dobry, uwielbiam go, oj żeby bardziej poszedł Pan S w tym kierunku byłoby super.
 • toudi2617 lipca 2012, godz. 23:07
  Taka poprawka...Reżyserem "Ralpha Demolki" jest Rich Moore(Simpsonowie,Futurama) a nie Mich Moore;))

  A tu macie trailer:
  Ralph Demolka - pierwszy zwiastun PL
 • davealmine19 lipca 2012, godz. 13:29
  gościu jest dobry w tym co robi...każdy kawałek i remix na najwyzszym poziomie...a bajke chetnie zobacze...pewnie bedzie troche ciekawych dzwieków ;)

  P.S. pozdrawiam wszystkich hejterów, ktorzy pewnie sami siebie zaczna hejtowac jak im zabraknie tematów
 • cocacolumbia22 lipca 2012, godz. 16:21
  Skrillex stał się monotonny poprzez stosowanie ciągle tych samych schematów dźwiękowych i przez to też został znienawidzony przez wielu. Część osób go nie lubi bo się zestarzało i nie potrafią zaakceptować jego sieczki podobnie jak parę lat temu fani house'u nie mogli zaakceptować acid house'u. Ale nie oszukujmy się poziom jego produkcji jest bardzo wysoki i nie które kawałki naprawdę kozackie. To dzięki niemu dub stepy są teraz tak popularne i nie zaczął on ich robić " bo taka jest moda " tylko sam tą mode wprowadził. Nie mówi się, że Skrillex brzmi jak ktoś tam tylko, że ktoś brzmi jak Skirllex. Sam wypracował swój styl i cały czas nad nim pracuje. A sama technika, no cóż... Każdy kto próbował swoich sił w produkcji wie jak ciężko jest zapanować nad takim *******nikiem jaki jest w jego kawałkach, a on robi to perfekcyjnie. Równie dobrze można by się czepnąć Wolfganga Gartnera, Spora czy Fidget Electro, gdzie przy moich deepowych zapędach wszystkie trzy przykłady uwielbiam.

  Pokój ludziom dobrej woli !
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (12)