Już niebawem przyleci do Polski jeden z ulubieńców polskiej publiczności Andre Tanneberger znany jako ATB. Po ostatnich Waszych reakcjach na pojawienie się nowego albumu wiemy doskonale, że wśród... 54 UserComments

Sonda: najlepszy utwór w karierze ATB?

Artykuł dodano: 26 marca 2014, godz. 17:43
Odsłony: 7841x
Już niebawem przyleci do Polski jeden z ulubieńców polskiej publiczności Andre Tanneberger znany jako ATB. Po ostatnich Waszych reakcjach na pojawienie się nowego albumu wiemy doskonale, że wśród czytelników FTB.pl również znajduje się wciąż wielu fanów tego pana.
Jak podkreślaliście niedawno nie chodzi wcale tylko i wyłącznie o sentyment - uważacie ATB za kogoś, kto wciąż potrafi robić ciekawe kawałki i trzymać się swojego stylu, który wypracował wiele lat temu. Solowe przeboje nagrywa już od 1999 roku, kiedy to podbił najpierw Ibizę, a potem resztę świata z utworem "9 PM (Till I Come)".Które z jego nagrań jest Waszym ulubionym, który track mu najlepiej wyszedł i do którego wracacie najczęściej? Dajcie znać w komentarzach!

ATB - 9PM "Till I Come" (Original Mix)


P.S. Już niebawem na łamach FTB.pl będziecie mogli zgarnąć wejściówkę na występ ATB w klubie Pacha Poznań, więcej na temat tego występu znajdziecie tutaj:

/atb-contact-album-release-tour_impreza_101467.htm


Bilety możecie kupić w tym miejscu:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/101467/atb-contact-album-release-tour.htm
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (54)
Popularne newsy
75koment.9 lat temu w Poznaniu odbyło się Armin Only: RELACJA FTB.PL!9 lat temu w Poznaniu odbyło się Armin Only: RELACJA FTB.PL!19 lutego, godz. 13:130koment.Ultra Party Camp 2020 dzień po dniu: plan wyjazdu!Ultra Party Camp 2020 dzień po dniu: plan wyjazdu!18 lutego, godz. 19:270koment.Solowy, akustyczny album Christiny NovelliSolowy, akustyczny album Christiny Novelli24 lutego, godz. 11:371koment.Oficjalny album A State Of Trance 950 już w sprzedaży!Oficjalny album A State Of Trance 950 już w sprzedaży!Przedwczoraj, godz. 09:52