Impreza Sono Showcase With Julia odbędzie się 29 września 2012 (Sobota), w klubie Cute Poznań. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Sono Showcase With Julia

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Sono Showcase With Julia

29 września 2012, Cute Poznań, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
To już drugi showcase na który sono zaprasza gościa... Pierwsza edycja cyklu SONO SHOWCASE WITH odbyła się w gnieźnieńskim klubie Lokomotywa i zagrała na niej Joana (c.i.a)

Teraz gościmy w poznańskim Cute i tam też zagra razem z nami Julia (streamwise)

lineUp:

Julia (streamwise)
http://soundcloud.com/lady-j

LunatiQua (sono)

Soda (sono)
http://official.fm/tracks/o7DJ

Wojtek Chlost (sono)
http://soundcloud.com/wojtekchlost

Jesień (sono)
http://soundcloud.com/jesie-2


__Julia (Streamwise)

Kto : Julia
Styl : dub, deep tech, techno
Ulubione wytwórnie: Sleep is commercial, Aus music, Shanti rec, Soma, Augumento, Ultrastretch, URSL, Ostgut Ton,
Ulubieni artyści : Ben Klock, Marcell Dettman, Robag Whrume, Tama Sumo, Cassy, Hubble, Lawrence, Tini, Agazzi, Gek,
Ulubione kluby : Berghain, Panorama Bar, Suicide Circus, CDV, Katerholzig, Timbuk2, 8 Bitów
Djka, promotorka imprez i założycielka Streamwise. Związana ze sceną od 6 lat, prężnie działa głównie w Poznaniu, promując muzykę elektroniczną. Jej cykl Streamwise Nite gościł już takich artstów jak Empro, Hubble, I/Y, Mooryc i wielu innych. nspiracje czerpie głównie z charakterystycznego brzmienia Berlina. Zafascynowana miastem i energią, głębokimi brzmieniami od dub, deep do techno, stara się łączyć w swoich setach różnorakie wpływy muzyczne.
Miała okazję grać już w wielu ciekawych miejscach w całej Polsce, a także w Berlinie, Rzymie i Wielkiej Brytanii.
Obecnie związana z ekipami RTS FM i PDF.

__Soda

Dominik Wolff aka Soda urodził się w Poznaniu w 1991 roku. Od zawsze interesował się muzyką, zwłaszcza elektroniczną, dlatego postanowił spróbować swoich sił w sztuce dj'skiej. Po kilku miesiącach treningu postanowił zakupić własny sprzęt. Poszukiwania własnego muzycznego stylu zatrzymały się na deepowo-techowych odmianach house'u. W 2011 roku postanowił sprawdzić swoje umiejętności w gnieźnieńskim Filtz studio. Zaowocowało to powstaniem nowego kolektywu SONO, który współtworzy razem z Łukaszem, Kamilem i Wojtkiem.

__Wojtek Chlost

Wojtek , urodzony w Żarach , tuż przy granicy z Niemcami , zaraz po przeprowadzce do stolicy wielkopolski oraz odwiedzeniu kilku lokalnych klubów , zakochał się w stylistyce tech-house oraz deep-house . Po kilku latach w Poznaniu dotarł do Gniezna , a dokładnie do Filtz Studio w celu doskonalenia umiejętności dj’skich, gdzie między innymi poznał ekipę Szajse Records. Po kilku bardzo udanych eventach w Gnieźnie , postanowił wraz z kilkoma kumplami ze studia założyć kolektyw SONO z którym po dziś dzień organizują imprezy w stylistyce techno , tech house oraz deep.

__Jesień

..Jesien a.k.a kamil Seta, urodzil sie w 1988 roku w gnieznie. Muzyka interesowal sie od najmlodszych lat, tworzyl sety i grywal dla znajomych, dopiero w 2010 nastapil przelom. dzieki filtz Studio kamil zaczal grac w miejscowych klubach. w stydio tez poznal wlasciwych ludzi z ktorymi stworzyl kolektyw Sono. tak powstal Jesien.. dj, organizator imprez i menadzer kolektywu. Styl jaki reprezentuje to deep, tech house, detroid techno i techno. Od jakiegos czasy Jesien wspolpracuje z gnieznienskim Szajse records

__LunatiQua


facebook.com/sono.official
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Wielka 27/29, Poznań
Aktualna pozycja klubu: 4/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
2906  Digital Animals  M_dog Vs Scanate2906 Digital Animals M_dog Vs ScanatePiątek, 29 czerwca 2012House Music All Night LongHouse Music All Night LongPiątek, 22 czerwca 2012Nu_tone Pres CocolinoNu_tone Pres CocolinoSobota, 9 czerwca 20120806  Make It Deep  Selvy  Jacques S0806 Make It Deep Selvy Jacques SPiątek, 8 czerwca 20122605  Cute Pres Cherry Blossoms  Yone-Ko  Dj Mori2605 Cute Pres Cherry Blossoms Yone-Ko Dj MoriSobota, 26 maja 2012