Impreza Southern Discomfort 30 - Gorguts Embrional Outre odbędzie się 14 czerwca 2014 (Sobota), w klubie Scena Gugalander Katowice. Start imprezy: godz. 18:00. .
0 Southern Discomfort 30 - Gorguts  Embrional  Outre

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Southern Discomfort 30 - Gorguts Embrional Outre

14 czerwca 2014, Scena Gugalander Katowice, start: 18:00

Zagrają na imprezie:
Southern Discomfort we współpracy z Core-Poration z dumą zaprasza na XXX odsłone cyklu, tym razem do Katowic. Już 14 czerwca (sobota) w Klubie Scena Gugalander:

GORGUTS (Kanada)

http://www.gorguts.com/
http://www.facebook.com/GorgutsOfficial

Techniczny death metal

Gorguts to bez wątpienia jeden z najważniejszych jeśli nie najważniejszy przedstawiciel technicznego death metalu na świecie. Kanadyjski potwór istnieje z drobnymi przerwami prawie 25 lat, będąc od zawsze wyznacznikiem kreatywności, polotu i interpretacyjnego wizjonerstwa w zatęchłych ramach gatunku. Luc Lemay, założyciel i jedyny oryginalny członek zespołu, potrzebował 12 lat by stworzyć następcę "From Wisdom to Hate". Death metalowy monolit "Colored Sands" zamieszał w podsumowaniach ubiegłego roku na samym szczycie, a skład który stworzył to niebanalne dzieło zawita już 14 czerwca do naszego kraju. John Longstreth (Origin, Dim Mak), Colin Marston (Krallice, Dysrhythmia, Behold the Arctopus) oraz Kevin Hufnagel (Dyshrythmia) pomogą liderowi Gorguts dopełnić dzieła zniszczenia w tym wyjątkowym dniu dla fanów death metalu.

EMBRIONAL (Gliwice)

http://www.facebook.com/Embrional

Death metal

Bezkompromisowy, pełen furii i brutalności techniczny death metal ze śląska. Nowa płyta ukaże się jeszcze w tym roku!

OUTRE (Kraków)

http://www.facebook.com/outremetal
www.bancamp.com/outremetal

Black metal

Black metal nowej fali z Małopolski, stawiający na niebanalny klimat ale nie stroniący przy tym od agresywności i brutalności, o której wielu zapomina. Po jednym minialbumie i splicie z Thaw debiutancka płyta już na jesień!
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)