Space of Sound World Tour 2011 @ MTP Poznań BILETY

Autordeeboy

MiastoPoznań

19 sierpnia 2010, godz. 15:01 / Komentarze (186)

List otwarty organizatora:
 
"Drodzy Klubowicze,
Dla wszystkich, którzy nie mogli się doczekać imprezy Space of Sound World Tour – dobra wiadomość!
Tak długo oczekiwane Space Of Sound World Tour przyjeżdża do Poznania już tydzień wcześniej niż to planowaliśmy.
Zamiast 5 marca będziemy mieli okazję bawić się na evencie SPS już 26 lutego!!!!
Przedsmak tego, co szykujemy dla Was w lutym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich mogliście poczuć na pierwszej imprezie Space Of Sound World Tour w Polsce, która odbyła się 6 listopada w warszawskim klubie Capitol, a na której wystąpili Oscar De Rivera oraz Simon & Shaker, w towarzystwie tancerzy i tancerek z najlepszych klubów Ibizy. Zainteresowanie tamtą imprezą, jak i jej bardzo pozytywny odbiór przeszły nasze oczekiwania. Wszystkich, którym nie udało się dostać do Capitolu 6 listopada przepraszamy i zapraszamy do Poznania!  To zainteresowanie jeszcze bardziej zmotywowało nas do organizacji imprezy Space Of Sound World Tour w Polsce na najwyższym poziomie, z którego słynie od lat hiszpańska edycja. Nasi DJ’e zakochali się w polskiej publiczności i tak jak wszyscy chcą więcej!!!!!!!!!!!!!
Impreza lutowa jest zorganizowana w taki sposób, by maksymalnie zbliżyć polską edycję Space Of Sound World Tour do słynnego hiszpańskiego pierwowzoru. Pragniemy wprowadzić Was na kolejną noc w prawdziwy klimat gorącej Białej Wyspy. Hiszpańscy DJ’e, w tym potrafiący rozgrzać każdego, Pablo Kopanos, Oscar de Rivera,
Jose Gonzales, tancerze i tancerki, od których klubowicze bawiący się w Warszawie nie mogli oderwać wzroku i mnóstwo innych atrakcji.
Naszą niespodzianką jest Manuel Moore, jeden z najlepszych gitarzystów muzyki house, rezydent największego klubu na świecie-  Privilege na  Ibizie.
Z polskich DJ’ów zagrają  dla Was, Neevald, Dio i Popkids Vibes.
Od czternastu lat w czasie karnawału Space of Sound organizuje imprezę La Reina (Królowa). Nasza poznańska impreza nawiązuje do tej produkcji – w końcu my też mamy karnawał!!!
Impreza odbędzie się w hali nr 11 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Iglicy, która swoim futurystyczno- technicznym wnętrzem idealnie komponuje się z charakterem i poziomem eventów Space of Sound.
Więcej informacji na temat Space of Sound znajdziecie na stronie www.spaceofsound.com lub www.spsworldtour.pl
Impreza ma ograniczoną ilość miejsc. Zaproszenia upoważniają do wejścia na imprezę  promującą Space of Sound i do odbioru gadżetów SPS. Ich cena to 79 PLN, a dla osób chcących przebywać w strefie VIP 150 PLN
Dla wszystkich gości organizatorzy przewidzieli po jednym drinku gratis!
Wszystkie osoby, które do tej pory kupiły bilety na imprezę otrzymają wkrótce dodatkową informację w mailingu."
 

Space of Sound to najpoważniejsza produkcja w branży muzyki elektronicznej w Hiszpanii oraz organizator najważniejszych wydarzeń klubowych w Madrycie i na Ibizie. W lutym zawita do Poznania!

Dla wszystkich, którzy nie mogli się doczekać imprezy Space of Sound World Tour – dobra wiadomość! Już 26 lutego będziemy mogli bawić się na Karnawałowej imprezie La Reina (Królowa) w Poznaniu

Space Of Sound to najlepsi hiszpańscy DJ’e z ich gorącą muzyką, to tancerze i tancerki z najsłynniejszych klubów Ibizy, jak Space, Privilege, Amnesia. To festiwale muzyki elektronicznej ściągających od 40 tysięcy do 100 000 ludzi. To sexy fashion show realizowany przez dyrektora artystycznego Cristiana Draka we współpracy z największymi kreatorami mody jak John Galliano. To magiczne połączenie muzyki, tańca i niespodzianek. To po prostu najprawdziwsza hiszpańska zabawa!
Impreza lutowa jest zorganizowana w taki sposób, by maksymalnie zbliżyć polską edycję Space Of Sound World Tour do słynnego hiszpańskiego pierwowzoru. Pragniemy wprowadzić Was na kolejną noc w prawdziwy klimat gorącej Białej Wyspy. Hiszpańscy DJ’e, w tym potrafiący rozgrzać każdego Pablo Kopanos, Oscar de Rivera i Jose Gonzales, tancerze i tancerki, od których klubowicze bawiący się w Warszawie nie mogli oderwać wzroku i mnóstwo innych atrakcji.

Impreza odbędzie się 26 lutego w hali nr 11 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Iglicy
ZAPROSZENIA dostępne w naszej bileterii oraz w CIM , DJ.PRO oraz przed wejściem na imprezę.
Królowa Karnawału!! 
Space of Sound World Tour Polska! Już 26 lutego 2011 w Poznaniu!


 
 
 
 
 
Wszystkim, którzy zakupili bilety za pośrednictwem FTB.pl przysługuje możliwość ich zwrotu
 


Kopiowanie powyższego tekstu w całości lub fragmentach bez zgody autora zabronione.

Wasze komentarze

  • ander198319 sierpnia 2010, godz. 15:36
    Zapowiada się grubo, a jakiś lineup?
  • Uśka19 sierpnia 2010, godz. 15:42
    Przecież napisane jest: "Przyjeżdżają najlepsi hiszpańscy DJ-e: Oscar de Riviera, Simon & Shaker, Txetxu Lacroix i David Berna. Ze strony polskiej zagrają DJ;e Glasse, NeeVald, Matthew Clark vs PeTe" ;P A swoją drogą trzeba będzie pomyśleć o tej imprezie ;)
  • Reklama19 sierpnia 2010, godz. 15:42
  • greit19 sierpnia 2010, godz. 16:04
    nie przepadam za house ale z ciekawości poszedłbym zobaczyć... niestety w tej dacie trancemission :)
  • Dj Erjot19 sierpnia 2010, godz. 16:17
    Wszyscy na biało i mamy Sensation za 70zł :D
  • Toned19 sierpnia 2010, godz. 16:32
    CZAAAAAAAAAAAAAAAAAD :D wreszcie się doczekaliśmy czegoś konkretnego na MTP :)
  • paju18719 sierpnia 2010, godz. 16:35
    zapowiada sie naprawde mega ale niestety w tym terminie jest Transmission :D
  • biedroneczka9019 sierpnia 2010, godz. 17:11
    naprawde filmik promujacy impreze boski no ale mam juz bileciki na Transmission ;p
  • Reisman19 sierpnia 2010, godz. 17:34
    Co za zaloga w tym trailerze!
  • DJ NoReK19 sierpnia 2010, godz. 17:46
    hm.... moze byc grubbo.... przemyslimy :)
  • Jack Daniel's 19 sierpnia 2010, godz. 17:53
    obecny :) Będą w sprzedaży Vipowskie zaproszenia czy trzeba się zwrócić do organizatorów ?
  • GDJB19 sierpnia 2010, godz. 17:55
    Chociaż nie przepadam za tego typu muzyka to z miłą chęcią posłuchałbym jeszcze raz Simon'a & Shaker'a po tym co pokazali na Globalu w tym roku:)
  • Nemeczek19 sierpnia 2010, godz. 19:18
    no więc musze powiedzieć ze robi się ciekawie w Polsce... nareszcie jakaś konkurencja.... :) trzeba jeszcze wspomnieć o Independance 2010 w Hali Atlas Arena 27 listopada:) (MDT) Ja także muszę przemyśleć wyjazd na tą imprezę :)
  • KAMILOS9019 sierpnia 2010, godz. 19:43
    Ciekawie, ale odpada Ten sam termin Transmission...
  • Zira19 sierpnia 2010, godz. 20:12
    Co za pech, że będę w tedy na Transmission :P
  • Gonza19 sierpnia 2010, godz. 21:56
    Heh, dokładnie :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...

Imprezy promowane

Qubo with Björn Borg

Qubo with Björn Borg

6 czerwcaHala Orbita Wrocław
Premium Festival

Premium Festival

6 czerwcaSpodek Katowice
Planeta Born To Party

Planeta Born To Party

6 czerwcaMiędzynarodowe Targi Poznańskie Poznań
Paul van Dyk - Evolution World Tour 2012

Paul van Dyk - Evolution World Tour 2012

15 czerwcaKajot Arena Brno
EXIT Festival

EXIT Festival

12 lipcaNovi Sad - Serbia
Ultra Music Festival

Ultra Music Festival

13 lipcaTor Służewiec Warszawa
Sunrise Festival 2012

Sunrise Festival 2012

20 lipcaAmfiteatr Kołobrzeg
Nature One

Nature One

4 sierpniaRaketenbasis Pydna
Electrocity 7

Electrocity 7

14 sierpniaKlasztor Cystersów Lubiąż
Tauron Nowa Muzyka 2012

Tauron Nowa Muzyka 2012

25 sierpniaDolina Trzech Stawów Katowice
The Prodigy & Skrillex

The Prodigy & Skrillex

15 wrześniaKalemegdan Fortress Belgrad
Trance Fusion

Trance Fusion

29 wrześniaPałac Przemysłowy Praga, Czechy
Transmission 2012

Transmission 2012

17 listopadaO2 Arena Praga
Apokalypsa

Apokalypsa

30 listopadaExibition Centre Brno

Imprezy

DzisiajJutroŚroda, 30 majaCzwartek, 31 majaPiątek, 1 czerwcaSobota, 2 czerwcaŚroda, 6 czerwcaPiątek, 8 czerwca
rejestracja

...a jeśli masz już konto Zaloguj się »

Ranking ftb.pl

Cały ranking
Cały ranking
Cały ranking

Wygrywaj bilety!