Impreza Spotkanie Autorskie Z Wojciechem Jurojciem odbędzie się 19 kwietnia 2017 (Środa), w klubie Casa de la Musica Wrocław. Start imprezy: godz. 19:30. .
0 Spotkanie Autorskie Z Wojciechem Jurojciem

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Spotkanie Autorskie Z Wojciechem Jurojciem

19 kwietnia 2017, Casa de la Musica Wrocław, start: 19:30

Zagrają na imprezie:
Nasz klub to świetne miejsce na spotkania z podróżnikami, autorami książek o wyprawach do różnych zakątków swiata.
Tym razem zapraszamy Was na wieczór e z Wojciechem Jurojciem - który będzie promował swoją nową książkę - "Spotkania w Azji". Jest ona zapisem doświadczeń i refleksji, przygód i historii ludzi, których autor napotkał na swojej drodze podczas podróży. Jeśli chcielibyście wyruszyć w daleką i fascynującą podróż, a nie wiecie jakie miejsce wybrać, co ze sobą zabrać, jak przygotować się do drogi - to gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu!
Wojciech Jurojć – współzałożyciel firmy Quest Trip oraz inicjatywy podróżniczej Rakizimują.pl. Od siedmiu lat w ruchu, zmienia miejsca zamieszkania i poznaje lokalne kultury Azji. Przez ponad pięć lat mieszkał i pracował za granicą, w tym dwa lata w Azji. Łącznie odwiedził ponad 30 krajów świata. Uzależniony od adrenaliny miłośnik gór, zwłaszcza Bieszczad. Obecnie zajmuje się rozwijaniem i promocją świadomego podróżowania i slow life w Polsce. W wolnych chwilach angażuje się w edukację młodzieży – opowiada o „conscious travelling”.
Więcej na stronie internetowej: www.wjurojc.pl
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Rynek Ratusz 11/12, Wrocław
Aktualna pozycja klubu: 3/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Tomasz Krajewski Love SongsTomasz Krajewski Love SongsNiedziela, 8 października 2017The Voice Of Casa - Edycja SpecjalnaThe Voice Of Casa - Edycja SpecjalnaSobota, 7 października 2017Rhythm By Night - Edycja SpecjalnaRhythm By Night - Edycja SpecjalnaPiątek, 6 października 2017Szybkie Taneczne Randki W Rytmie SalsySzybkie Taneczne Randki W Rytmie SalsyCzwartek, 5 października 2017Havana CulturaHavana CulturaPiątek, 14 lipca 2017