Impreza Stand Up Na Pełnym Gazie - Piotrek Szumowski odbędzie się 25 kwietnia 2019 (Czwartek), w klubie Stara Gazownia Leszno. Start imprezy: godz. 18:30. .
0 Stand Up Na Pełnym Gazie - Piotrek Szumowski

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Stand Up Na Pełnym Gazie - Piotrek Szumowski

25 kwietnia 2019, Stara Gazownia Leszno, start: 18:30

Zagrają na imprezie:
Agencja artystyczno - eventowa Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na kolejny wyśmienity wieczór STAND-UP.

Swój najnowszy program zaprezentuje Piotrek Szumowski.

"Półczłowiek, półgłówek" to nowy program stand-upowy Piotrka Szumowskiego. Na początku materiał miał nazywać się "Więzień Głupoty" ale wszyscy jego znajomi wyśmiali ten pomysł. W odwecie Piotrek powiedział, że nigdy o nich nie wspomni w opisie do jakiegokolwiek wydarzenia. I słowa dotrzymał. Bohater. Mimo wszystko, przez brak silnego kręgosłupa Piotrek postanowił zmienić tytuł. W międzyczasie grafik dostał zlecenie i stworzył plakat, który niestety nie nadaje się do tej nazwy . Cóż, to nie jest jedyny problem Piotrka. O innych opowiada na scenie. Czyli o tym, jak nie radzi sobie z rozpoznawalnością, własnym wyglądem, czym jest seks foki i pingwina, dlaczego nie szanuje dziewczynki z zapałkami, jakie ma relacje ze swoim ojcem oraz policją. Porusza również takie tematy, jak polski rap, kluby, internet oraz wiele, wiele innych, o których nie warto pisać.

support: Andrzej Sosnowski
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Przemysłowa 20, Leszno
Aktualna pozycja klubu: 4/1672 Zagłosuj na klub
Nadchodzące imprezy
Stand-Up ComedyStand-Up ComedyCzwartek, 14 listopada 2019Tede  Sir Mich - Karmagedon - KoncertTede Sir Mich - Karmagedon - KoncertPiątek, 22 listopada 2019
Poprzednie imprezy
Koncert DonguraleskoKoncert DonguraleskoPiątek, 18 października 2019Tymek KoncertTymek KoncertPiątek, 21 czerwca 2019Stand Up Na Pełnym Gazie - Michał Leja Mieszko MinkiewiczStand Up Na Pełnym Gazie - Michał Leja Mieszko MinkiewiczNiedziela, 10 marca 2019Stand Up Na Pełnym Gazie - Błażej Krajewski I Paweł ChałupkaStand Up Na Pełnym Gazie - Błażej Krajewski I Paweł ChałupkaNiedziela, 9 grudnia 2018Standup Łukasz Lotek Lodkowski  Open MicStandup Łukasz Lotek Lodkowski Open MicWtorek, 16 października 2018