Impreza Stand-Up W Mieście Aniołów Nr 7 Zalewski I Borkowski Open Mic odbędzie się 25 kwietnia 2018 (Środa), w klubie Miasto Aniołów Gdańsk. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Stand-Up W Mieście Aniołów Nr 7 Zalewski I Borkowski  Open Mic

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Stand-Up W Mieście Aniołów Nr 7 Zalewski I Borkowski Open Mic

25 kwietnia 2018, Miasto Aniołów Gdańsk, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
7 edycja cyklu "Stand-Up w Mieście Aniołów" przywita dwóch znanych z TV i internetu, mocnych zawodników reprezentujących grupę Stand-Up Polska:

Jasiek Borkowski- pierwszy polski komik-dresiarz. Jego romans ze stand-upem trwa nieprzerwanie od 2010 r. W tym czasie zdobył uznanie i sympatię widzów swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem. Występował m.in. w Comedy Central Prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego, TVP2 w programie "Tylko Dla Dorosłych" oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa, a także Ostatnim Roaście Stand-Up Polska.

Bartosz Zalewski- pochodzący z Wrocławia komik, debiutował w 2010 roku, dołączył do Stand-up Polska, zdobył, był, wystąpił, uświetnił, hu hu, ha ha, podkreśla, żałuje, łączy w swoich występach wódkę z piwem, stara się nie palić, nie pije kawy, czasowniki.

"Klasyk" to jego nowy solowy program, nazwany tak ze względu na przyszły status. Tak, naprawdę. Z pełną powagą ktoś spojrzał na to kłębowisko żarcików i pomyślał "Ha, w przyszłości będą wykładać o tym na uczelniach", co jest oczywistą nieprawdą, ponieważ nasza planeta umiera i nie ma żadnej przyszłości.

Prowadzenie: Kuba Dąbrowski Stand-Up
Bilety:
25zł- przedsprzedaż
30zł- w dniu imprezy
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Chmielna 26, Gdańsk
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Angels Night Out - Mike G - Birthday BashAngels Night Out - Mike G - Birthday BashSobota, 21 kwietnia 2018Angels Night Out  Funktion  Mike G - Happy BirthdayAngels Night Out Funktion Mike G - Happy BirthdaySobota, 14 kwietnia 2018Angels Night Out  Funk Dee Vs Mike GAngels Night Out Funk Dee Vs Mike GSobota, 7 kwietnia 2018Black Weekend By Johnnie WalkerBlack Weekend By Johnnie WalkerPiątek, 6 kwietnia 2018Special Easter Edition  Funk DeeSpecial Easter Edition Funk DeeNiedziela, 1 kwietnia 2018
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa