Impreza Stand-Up W Sfinie Olka Szczęśniak Tomek Kołecki odbędzie się 16 października 2017 (Poniedziałek), w klubie Sfinks 700 Sopot. Start imprezy: godz. 19:00. .
0 Stand-Up W Sfinie Olka Szczęśniak  Tomek Kołecki

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Stand-Up W Sfinie Olka Szczęśniak Tomek Kołecki

16 października 2017, Sfinks 700 Sopot, start: 19:00

Zagrają na imprezie:
Stand-up powraca do Sfina już 16 października!Na scenie zobaczymy kolejną dwójkę znakomitych komików. Tym razem będą to:

Olka Szczęśniak - zaprezentuje swój program ''Dystans Krytyczny" z którym jeździ po Polsce. Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Porusza wiele tematów: opowie o minusach mieszkania przed ślubem i o tym kto tak naprawdę stoi za naszymi wybuchowymi nastrojami. O ojcu, o matce, o wampirach emocjonalnych, o tym czemu powinniśmy pozwalać ludziom popełniać samobójstwa i jak ciężko jest nie przejmować się opinią innych. No i na koniec jak powienien wyglądać występ strptizera.Tomek Kołecki - Na świat przyszedł w '97, a na scenę wszedł w 2013 zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, Comedy Central czy Kuba Wojewódzki TVN. W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.Wieczór poprowadzi gospodarz sceny Adam Van Bendler!!

Bilety 25 PLN / 35 PLN w dniu występu

Do lokalu wpuszczamy od 19:00

Start imprezy 20:00
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)