Zwykle nie jesteśmy na bieżąco z tym, w co akurat muzycznie wkręcony jest „lubiany-przez-prawdopodobnie-wszystkich-na-świecie” aktor Johnny Depp, ale tak się składa, że jego ostatnie preferencje... 4 UserComments

Stars of 2011: Azari & III

Artykuł dodano: 22 grudnia 2011, godz. 17:34
Odsłony: 2249x
Zwykle nie jesteśmy na bieżąco z tym, w co akurat muzycznie wkręcony jest „lubiany-przez-prawdopodobnie-wszystkich-na-świecie” aktor Johnny Depp, ale tak się składa, że jego ostatnie preferencje pokrywają się z jednym z naszych typów w kategorii Stars of 2011.

W wielu podsumowaniach ich kawałek „Hungry For The Power” jest na szczycie albo chociaż w czołówce, trudno było w 2011 roku nie usłyszeć tego utworu, czy to w wersji oryginalnej, czy to w remiksie Jamie Jonesa, albo Sei A.

Azari & III - Reckless (With Your Love) Official Video


Azari & III z Kanady mają świetny pomysł na samych siebie - nietypowa nazwa, doskonała muza, przemyślane remiksy, intrygujące teledyski plus wybuchowe show na żywo. To właśnie na jeden z ich występów w londyńskim Shoreditch House wpadł niedawno Johnny Depp... Któż by nie chciał takiej reklamy?Dodajmy, że formacja wydała w tym roku doskonale przyjęty aolbum, o którym swego czasu pisaliśmy na łamach FTB. Wśród swoich inspiracji wymieniają: Depeche Mode, Jamesa Browna, Ministry, Download, Techno Animal, ale też Beach Boys czy Led Zeppelin. Nie od dziś wiadomo, że żeby samemu wpaść na oryginalne brzmienie, wcześniej trzeba się nasłuchać dobrej muzy i mieć jak najszersze horyzonty muzyczne!

HUNGRY FOR THE POWER - AZARI & III
Komentarze
 • aktalaif22 grudnia 2011, godz. 18:06
  Uwielbiam ich! Hungry for the power, było jednym z największych hitów na Ibize w tym roku!
 • Jerycho198823 grudnia 2011, godz. 09:30
  Ich twórczością zainteresowałem się dopiero po przesłuchaniu ich płyty i muszę przyznać, że są niesamowici ;) Tworzą moim zdaniem fajne klimatyczne kawałki ;)
 • ralfovski23 grudnia 2011, godz. 14:10
  Azari & III-,,Hungry For The Power”(Jamie Jones remix)....CUDOOO!!! :)
 • viscaelbarsa27 grudnia 2011, godz. 00:16
  "Hungry..." w remixie JJ jest mega dobry. Jak Dubfire go odpalił w kościele na Electrocity to była miazga :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)