Tak naprawdę nazywa się Stef van Vugt i pochodzi z Holandii, która jak wiadomo jest prawdziwą wylęgarnią muzycznych talentów w obrębie świata muzyki tanecznej. 2 UserComments

Steve Void w sobotę w Pacha Poznań (KONKURS)

Artykuł dodano: 11 maja 2017, godz. 11:28
Odsłony: 2221x
Tak naprawdę nazywa się Stef van Vugt i pochodzi z Holandii, która jak wiadomo jest prawdziwą wylęgarnią muzycznych talentów w obrębie świata muzyki tanecznej. 

Produkować zaczął w wieku 15 lat, najpierw postawił na remiksowanie, które przyniosło mu spory rozgłos. Jak czytamy w zapowiedzi imprezy 'w roku 2015 Steve stworzył pierwszy hit, dzięki adaptacji "Can not Feel My Face" The Weeknd, która w pierwszych miesiącach została przesłuchana na Soundcloud przez ponad siedem milionów osób. Świetnie przyjęły się też kolejne remiksy: "Shades of Grey", "Beat the Sunrise", jak i kawałki "Stronger" oraz "Burnin".  

Latem 2016 popisął się autorskim numerem "Chemistry", który na pewno już w tę sobotę wybrzmi na konkretnym nagłośnieniu klubu Pacha Poznań, wciąż jedynej Pachy w naszym kraju! Komu darmowe, podwójne zaproszenie? 


Jeżeli chcecie się w sobotę bawić za free w Pacha Poznań, zostawcie w komentarzach linka do Waszego ulubionego w ostatnich godzinach kawałka, jednocześnie napiszcie mejla z nazwiskiem i tematem 'PACHA' na adres marcin@ftb.pl. 

The Weeknd X Ember Island - Can't Feel My Face (Steve Void Remix)

Steve Void & No Mondays - Chemistry (feat. Clara Mae)

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)