Impreza Studenckie Czwartki W Atelier Z Dj Czarną odbędzie się 3 marca 2014 (Poniedziałek), w klubie Atelier Sopot. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Studenckie Czwartki W Atelier Z Dj Czarną

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Studenckie Czwartki W Atelier Z Dj Czarną

3 marca 2014, Atelier Sopot, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
W KAŻDY CZWARTEK od godz. 21.00 zapraszamy na studencką imprezę do Klub Atelier oprócz fantastycznej DJki, która ściągnie was na parkiet mamy też PROMOCJE!!!

Dla STUDENTÓW I POSIADACZY KART KLUBOWYCH:
- shot wódki Smirnoff Black - 6 zł
- piwo Żywiec i Heineken 0,5l - 6 zł
- Wino Blossom Hill (red/white) - 6 zł

DLA WSZYSTKICH:
- drinki (Mojito, Caipirinha, Caipiroshka, Margarita, Cosmo) - 11 zł
- shot lub drink z whisky/burbonem/ginem/rumem - 11 zł


Gra dla Was -DJ CZARNA:
Czarna zabierze Was w niezapomnianą podróż muzyczną. R&B, disco i funk, złote przeboje lat 80 i 90 to cały przepis na dobrą imprezę - świeżą, energiczną i wypełnioną różnego rodzaju brzmieniem klubowym.

Pojawiła się w Atelier 10 lat temu, czyli od pierwszych dni klubu. Na początku jako gość, zafascynowana aurą tego miejsca, ludzi jak i muzyki, stała się jednym z naszych przyjaciół. Przyglądając się zmaganiom dj'ów, w szczególności Sympatique’a, który zaraził ją miłością do brzmień muzyki skandynawskiej czy też indie oraz eS'a, który pokazał jak się dobrze bawić przy nu disco i electro(!), małym kroczkami przygotowywała się do pierwszej „swojej” imprezy – 3 lata temu. Od tamtego czasu staje regularnie za sterami! Na jej imprezach można usłyszeć takich artystów jak: The Knife, Kings of Convenience, Lana Del Ray czy The XX. Nie zabraknie również klasycznych numerów, na których wychowało ją Atelier: Black Box, Aretha Franklin, Pointer Sisters.

REZERWACJA STOLIKA BEZPŁATNA (tel. 58 555 89 06)

ZAPRASZAMY W KAŻDY CZWARTEK

KLUB ATELIER
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Mamuszki 2, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 1/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Pora Kończyć Ten Styczeń Z Duetem Djskim Czarna  SeebEn UpPora Kończyć Ten Styczeń Z Duetem Djskim Czarna SeebEn UpSobota, 29 marca 2014Piątek Z Dj SengąPiątek Z Dj SengąPiątek, 28 marca 2014Grecka Sobota Z Dj SpideremGrecka Sobota Z Dj SpideremSobota, 22 marca 2014Klubowy Piątek Z  Dj SympatiqueKlubowy Piątek Z Dj SympatiquePiątek, 21 marca 2014Sobota Z Dj LoneSobota Z Dj LoneSobota, 15 marca 2014
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa