Szwecja ma w swoich szeregach twórców, którzy już wkrótce mogą dorównać, a nawet przebić sławą członków Swedish House Mafii czy Avicii'ego. Jedną z nadziei Skandynawów jest David Pietras. 0 UserComments

Sukces producenta polskiego pochodzenia!

Artykuł dodano: 14 lipca 2017, godz. 14:05
Odsłony: 706x
Który kraj może się pochwalić największą ilością utalentowanych twórców klubowych rytmów? Jedni powiedzą, że Holandia. Drudzy - patriotycznie - że Polska. Jednak nie da się ukryć, że do czołówki państw, które przyczyniają się do rozwoju muzyki elektronicznej, niewątpliwie należy Szwecja.
Ojczyzna Swedish House Mafii, Avicii'ego czy Alesso ma w swoich szeregach twórców, którzy już wkrótce mogą dorównać, a nawet przebić sławą wspomnianych w tym zdaniu artystów. Jedną z nadziei Skandynawów jest David Pietras.

Polscy miłośnicy klubowych brzmień mogą pamiętać go jako zwycięzcę konkursu na remiks utworu "Stryker" autorstwa AK9 i Dave'a Schiemanna. Warto dodać, że znajomo brzmiące nazwisko Davida nie jest przypadkiem - jego rodzice są Polakami, którzy wyemigrowali do Szwecji. To właśnie tam urodził i wychowywał się bohater tego artykułu.

Dennis Ferrer - Hey Hey (David Pietras Bootleg) by David Pietras Official


David Pietras może pochwalić się supportami największych gwiazd bigroomowych parkietów, m.in. Tiesto, duetu Dimitri Vegas & Like Mike czy Krydera. Pod koniec 2016 roku jego utwór "Opia" (wydany przez label Marcusa Schossowa - Code Red) został zagrany przez Steve'a Angello w audycji z serii "BBC Radio 1 Residency". 

David Pietras - Opia (Played by Steve Angello, BBC Radio 1 Residency) by David Pietras Official


Najnowsze dzieło Davida - "Alone" - trafiło pod skrzydła wytwórni Bibliotheque Records, której twarzą jest Sebjak (Sebastian Jakobsson, Szwecja).

David Pietras - Alone (Out now on Bibliotheque Records) by David Pietras Official


Czy podoba się Wam wakacyjny, house'owy klimat szwedzkiego producenta polskiego pochodzenia?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)
Popularne zdjęcia z imprez
92zdjęćZdjęcia z imprezy 10032018 Sobota10032018 SobotaAntidotum64zdjęćZdjęcia z imprezy 2402201824022018Antidotum