Impreza Summer Clubs Festival odbędzie się 15 sierpnia 2019 (Czwartek), w klubie Euphoria Łeba. Start imprezy: godz. 16:30. .
0 Summer Clubs Festival

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Summer Clubs Festival

15 sierpnia 2019, Euphoria Łeba, start: 16:30

Zagrają na imprezie:
To już ponad połowa wakacji, więc szykujcie się na festiwal muzyki elektronicznej jakiego w Łebie jeszcze nie było! 

Summer Clubs Festiwal
15.08.2019 <-- CZWARTEK
Dwa kluby + before party na plaży

Line up ustawiony tak, że będziecie mogli zobaczyć wszystkie gwiazdy! 12h imprez!!! Od 16:30 do 4:30!

Euphoria Club Łeba, Just! the club oraz Just the beach ??

Zagrają:
Westbam - Żywa legenda muzyki elektronicznej, autor hymnów Mayday i Love Parade. To niemiecki DJ i producent, jedna z barwniejszych osobowości międzynarodowej sceny muzycznej. To właśnie on od 1983 roku kształtuje scenę techno, a na jego muzyce wychowało się wiele pokoleń!

Dj Hazel - to o nim krążą plotki, że posiada "Najszybsze Ręce Europy". Przy jego muzyce nie da się ustać spokojnie, a zabawa na długo pozostaje w pamięci. Gustuje głównie w klimatach house, elektro house, progresive house, trance, hard trance, hardstyle, techno. Jego możliwości techniczne nie znają granic (dj-je nazywają go "Najszybsze Ręce Europy")

TWISTERZ - to polscy Dje oraz znakomici producenci, którzy rozwijają się w zawrotnym tempie. Najlepsze kluby w Polsce to dla nich codzienność. Ich produkcje grane są regularnie w całym kraju oraz za granicą. Twisterz to wybuchowa mieszanka najnowszej klubowej muzyki połączona z pełnym profesjonalizmem oraz muzyczne show na scenie.

oraz Goście (TBA).


Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)