Właśnie walczy o statuetkę Amerykańskiego Przemysłu Muzycznego Grammy za najlepsze nagranie operowe. Jest jednym z najpopularniejszych na świecie Polaków, amerykański ‚The Times’ uważa, że jednym z ‚n 5 UserComments

Świat kocha go za śpiewanie w operze, a on płacze przy techno

Artykuł dodano: 10 sierpnia 2017, godz. 18:54
Odsłony: 2788x

Właśnie walczy o statuetkę Amerykańskiego Przemysłu Muzycznego Grammy za najlepsze nagranie operowe. Jest jednym z najpopularniejszych na świecie Polaków, amerykański ‚The Times’ uważa, że jednym z ‚najważniejszych Polaków’ w tej chwili.  

Nazywa się Mariusz Kwiecień i teoretycznie nie pasuje do naszych łamów. A jednak jest jeden powód, dla którego poświęcamy mu miejsce. Otóż jak się okazuje w wywiadzie dla TVN24.pl Pan Mariusz nie przepada za operą, starodawna opera go… nudzi i męczy, męczy go także muzyka techno, ale w tym przypadku chodzi o męczenie pozytywne. Oto fragment wywiadu:

'Jakiej muzyki pan słucha na co dzień? 

- To się zmienia, ale generalnie zostaję przy house i elektronice. Techno to jedyna muzyka, przy której potrafię płakać. Mocne basowe bity i potęga elektronicznej muzyki po prostu zwalają mnie z nóg. Jak mam kilka wolnych dni i chcę się zrelaksować, to stawiam sobie szklaneczkę z whiskey przy komputerze, zakładam słuchawki i głośno włączam takie dźwięki. Te brzmienia mnie po prostu rozbrajają. W pewien sposób mnie męczą i wtedy czuję, jakbym wyrzucił wszystkie złe emocje'. 

Chyba rozumiemy tego pana, gdy wspomina o muzyce, która zwala go z nóg, o brzmieniach, które go rozbrajają i o mocnych basowych bitach i potędze muzyki elektronicznej, prawda?


WIĘCEJ: http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/spiewam-w-operze-placze-przy-techno,78,1610

Komentarze
 • Lisi Tygrysi10 sierpnia 2017, godz. 17:17
  Byu u nas kilka razy ale techno mu nie puszczaliśmy haha.
 • Maja Jas10 sierpnia 2017, godz. 18:44
  serio? To jest jeszcze ktoś oprócz mnie kto płacze przy techno?!!!!
 • Przemysław Zakowicz10 sierpnia 2017, godz. 19:05
  ja ma ciary przy sensuality trance...a operowy głos jak najbardziej do wykorzystania w owym gatunku...
 • Piotr Żóralski10 sierpnia 2017, godz. 18:59
  Dobrze mówi, polać mu :)
 • Marek Sauć10 sierpnia 2017, godz. 20:03
  Płacze bo jest tak chujowa
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)