"Dissolve Festival to pierwszy nowy festiwal Ery Wodnika oraz jedność muzyki i natury. Znajdziecie tu miłość, pokój, jedność i szacunek rozpuszczone w dużej dawce muzyki elektronicznej. Rozpłyniesz... 1 UserComments

Światowe gwiazdy techno, house i nie tylko na 2-dniowym DISSOLVE Festival

Artykuł dodano: 2 września, godz. 12:43
Odsłony: 883x
"Dissolve Festival to pierwszy nowy festiwal Ery Wodnika oraz jedność muzyki i natury. Znajdziecie tu miłość, pokój, jedność i szacunek rozpuszczone w dużej dawce muzyki elektronicznej. Rozpłyniesz się z nami?" - pytają organizatorzy niezwykle atrakcyjnie zapowiadającego się festiwalu.

Podczas wrześniowego weekendu nad Jeziorem Zegrzyńskim, oprócz charyzmatycznych headlinerów światowej sceny muzyki elektronicznej, będą królowały szeroko pojęte doznania sensoryczne oraz zasady PLUR (Peace, Love, Unity, Respect).

Wśród gwiazd z zagranicy m.in. Roman Flugel, Jennifer Cardini, DJ Tennis, Legowelt, Ø [𝗣𝗛𝗔𝗦𝗘], Cleric i nie tylko - koniecznie rzućcie okiem na line-up, bo ten robi wrażenie. Poza techno i house będzie wiele innych klimatów, sprawdźcie jak to ładnie zapowiadają odpowiedzialni za całe zamieszanie: 

"Główne taktyki na Dissolve Festival 2021 I Jezioro Zegrzyńskie to pełen spontan lub strategiczne rozplanowanie sił. A jest co planować, bo nad Zegrzem czeka na nas 36 godzin muzyki bez przerwy na dwóch scenach i pewnie wszyscy, którzy lubią się na taki maraton przygotować, chcieliby wiedzieć jak to będzie wyglądać od strony muzycznej. 

Na plaży wszystkie kolory tęczy otoczone dźwiękami house, disco, italo i electro. Mieszanka iście wybuchowa, ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu, bo wiadomo, że przy takiej selekcji to good vibez only. Z Legowelt Music, Jennifer Cardini, czy Young Marco oczywistym jest, że bad trip nie wchodzi w grę.

Za to im dalej w las, tym ciemniej, szybciej i mocniej. Na drugiej scenie stery przejmują techno selektorzy, który zaspokoją wszystkich łaknących doznać z kategorii ekstremalnych. SPFDJ, Inhalt der Nacht, czy Cleric zadbają o to, żeby po wszystkim nawet przez chwile nie przeszło przez głowę, że komuś mało". 

Do zobaczenia zatem w piątek 10 i w sobotę 11 września nad jeziorem Zegrzyńskim niedaleko Warszawy!

𝙇𝙄𝙉𝙀_𝙐𝙋:

𝗔_𝗚𝗜𝗠
𝗔𝗞𝗦𝗔𝗠𝗜𝗧
𝗕𝗟𝗔𝗭𝗘𝗝 𝗠𝗔𝗟𝗜𝗡𝗢𝗪𝗦𝗞𝗜
𝗖𝗟𝗘𝗥𝗜𝗖
𝗗𝗝 𝗧𝗘𝗡𝗡𝗜𝗦
𝗘𝗟𝗧𝗥𝗢𝗡
𝗙𝗥𝗔𝗡𝗭𝗜𝗦𝗞𝗔 𝗕𝗘𝗥𝗡𝗦
𝗛𝗔𝗗𝗢𝗡𝗘
𝗜𝗡𝗛𝗔𝗟𝗧 𝗗𝗘𝗥 𝗡𝗔𝗖𝗛𝗧
𝗝𝗘𝗡𝗜𝗙𝗘𝗥 𝗖𝗔𝗥𝗗𝗜𝗡𝗜
𝗞𝗔𝗜𝗦𝗘𝗥
𝗞𝗢𝗗
𝗟𝗘𝗚𝗢𝗪𝗘𝗟𝗧
Ø [𝗣𝗛𝗔𝗦𝗘]
𝗢𝗟𝗔 𝗧𝗘𝗞𝗦
𝗢𝗟𝗜𝗩𝗜𝗔
𝗣𝗔𝗥𝗔𝗟𝗟𝗫
𝗣𝗔𝗪𝗘𝗟
𝗣𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔
𝗣𝗜𝗢𝗧𝗥 𝗕𝗘𝗝𝗡𝗔𝗥
𝗥𝗜𝗞𝗛𝗧𝗘𝗥
𝗥𝗢𝗠𝗔𝗡 𝗙𝗟𝗨𝗚𝗘𝗟
𝗦𝗘𝗣𝗧
𝗦𝗣𝗙𝗗𝗝
𝗧𝗔𝗞𝗔 𝗹𝗶𝘃𝗲
𝗧𝗥𝗜𝗞𝗞
𝗩𝗜 𝗯𝟮𝗯 𝗠𝗞𝗢
𝗦𝗜𝗘𝗡𝗡
𝗬𝗢𝗨𝗡𝗚 𝗠𝗔𝗥𝗖𝗢

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)