Zgodnie z zapowiedzią kontynuujemy serial pod tytułem: nowe i interesujące polskie produkcje. Czas na housowego weterana, który naszym zdaniem powinien być dużo bardziej w naszym kraju znany. W Warszawie znany był już 10 lat temu, kiedy to jako Seb nagrał miks na CD dla magazynu Laif. Produkować zaczął później, ale w tym temacie również już zdążył nabrać doświadczenia. Sam pisze, że tworzy muzykę housową o bardzo różnych obliczach takich, jak: soulfull, jazz, deep, dub, funk czy jamaican. Regularnie wydaje w świetnej deepowo-soulfulowej wytwórni Jamiego Lewisa zwanej Purple Music (gdzie wydawali też nasi Groove Cocktail, a ostatnio nawet... Prince!).

Najnowszy numer z Nickiem Sincklerem (śpiewał niedawno w kawałku "I Like You" Inoxa) to niezwykle pozytywny, kołyszący utwór o mocno soulowej duszy i fajnym przekazie - w tekście znajdziecie frazę "Po co się denerwować czymkolwiek". Dodajmy, że obie wersje stworzone przez Seba są świetne, prosimy o wybranie, którą z nich chcecie w Liście Polskich Przebojów!
Seb Skalski feat Nick Sinckler - I Can't Complain (Original Mix)
Seb Skalski feat Nick Sinckler - I Can't Complain (Club Mix)
Ja wychowałem się na jego setach w Houserce ;) A dzisiaj gram jego utwory bardzo często w moich setach (do ulubionych należą chociażby takie produkcje jak: 'Better Way', 'Disco Galaxy', 'Back in the Day' czy jego remixy do 'Silence', 'Red & Dread' oraz 'Vendetta'). I powiem szczerze, że utwór wyżej wypada moim zdaniem trochę blado w porównaniu do poprzednich produkcji czy remixów. Vocal natomiast jest fantastyczny! :))
http://www.discogs.com/Nick-Warren-Seb-Kuszen[...]
Nie napisałem, że dlatego był znany, bo nagrał miks :)
pozdrozz
A kawałki świetnie bujają;)))))
Co do Listy Przebojów... kurde nie wiem, obydwa powinny tam trafić... Ale jakby się tak dłużej zastanowić... club mix. :)
all right!