Najszybciej rozwijający się festiwal w Europie, cztery dni niesamowitej imprezy, 10 scen z widowiskowym show pod gołym niebem od rana do....rana, niezapomniane emocje i historyczne momenty dla świata 7 UserComments

Szczegóły wyjazdu do Rumunii na UNTOLD Festival 2019!

Artykuł dodano: 30 stycznia, godz. 20:06
Odsłony: 3453x
Najszybciej rozwijający się festiwal w Europie, cztery dni niesamowitej imprezy, 10 scen z widowiskowym show pod gołym niebem od rana do....rana, niezapomniane emocje i historyczne momenty dla świata muzyki, a wśród tworzących historię - Ty. Brzmi dobrze? A to zaledwie namiastka tego, czym rzeczywiście jest UNTOLD Festival.


Kilku znanych DJ-ów (w tym Afrojack) wypowiadało się o bawiących się tam ludziach, że są 'najlepszą publicznością na świecie'. Z roku na rok festiwal przyciąga coraz to większe rzesze fanów muzyki – i co ciekawe, nie jest on ograniczony pod kątem żadnego z gatunków muzycznych. Co prawda przeważa popularny EDM, ale każdy słuchacz muzyki trance, techno, house, electro house, progressive house, pop, indie pop, hip hop, drum and bass, dubstep, reggae, jazz, R&B a nawet i soul odnajdzie swoje brzmienie.

Podczas ostatniej edycji - bawiło się tu ponad 330 tysięcy osób z całego świata, co jest wynikiem oszałamiającym, a podkreślmy - była to dopiero czwarta edycja UNTOLD. Na scenie pojawiają się czołowi DJ’e oraz zespoły z całego świata. Różnorodność jest niesamowita, w roku 2018 usłyszeć mogliśmy artystów chociażby tj. The Prodigy, The Chainsmokers, Jason Derulo, Black Eyed Peas, Flux Pavilion, Borgore, Steve Aoki, TIESTO - a to tylko niewielka część z zaproszonych gości.


Jeżeli słyszałeś o legendarnym już secie Armina van Buurena, który to grał nieprzerwanie dla społeczności UNTOLD przez 7 godzin, a z zapowiedzi wynika że planuje przebić to, co wydawało się być niemożliwym - to pomyśl jak będzie wyglądała jubileuszowa, piąta edycja festiwalu. 10 scen, niepowtarzalne show na każdej z nich oraz gwiazdy światowego formatu. Marzenie aby tam być, jeszcze nigdy nie było tak łatwe do osiągnięcia - jako oficjalny partner UNTOLD, gwarantujemy że już prościej się nie da!

Organizatorem wyjazdu na UNTOLD jest dobrze Wam znana ekipa znana z projektu Ultra Party Camp, która wielokrotnie już skutecznie zabierała Was na Ultra Europe w Chorwacji. W tym roku mają dla Was nową propozycję, przyjrzyjcie się dobrze, jak wygląda szczegółowy plan wyjazdu:DZIEŃ 1

ŚRODA
31.07
WYJAZD Z POLSKI
(dokładną informację o godzinie wyjazdu z poszczególnych miast podamy maksymalnie do 3 dni przed wyjazdem mailowo lub SMS.
Trasa naszych Autokarów wiedzie przez duże miasta takie jak: Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, Poznań, Łódź Katowice, Kraków, Wrocław (w przypadku dużej liczby chętnych również Olsztyn i Szczecin).


DZIEŃ 2

CZWARTEK
01.08
Przyjazd do Rumuni, Zakwaterowanie, I dzień festiwalu Untold.

10:00-14:00 - Przyjazd na miejsce, zakwaterowanie
Wieczorem - wyjazd na I dzień Untold Festiwal.

DZIEŃ 3

PIĄTEK
02.08
Untold Festival - dzień 2

10:00-15:00 - Czas wolny, możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych.
Wieczorem - II dzień Untold Festival

DZIEŃ 4

SOBOTA
03.08
Untold Festival - dzień 3

8:00–15:00 - Czas wolny, możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych.
Wieczorem - III dzień Untold Festival

DZIEŃ 5

NIEDZIELA
04.08
Ostatni dzień festiwalu Untold

DZIEŃ 6

PONIEDZIAŁEK
05.08
Wykwaterowanie i powrót do Polski


WIĘCEJ INFO: 

http://travelfest.pl  


UNTOLD 2018 OFFICIAL Aftermovie [4K]
Komentarze
 • Artur Kumidor30 stycznia, godz. 19:49
  Zajebiscie
 • Krzysztof Kaliski30 stycznia, godz. 19:46
  Nawet Rumunia ma taki festiwal ??????
 • Łukasz Kwiatkowski30 stycznia, godz. 20:20
  Wow
 • Matt Hard30 stycznia, godz. 19:52
  Byłem w zeszłym roku i potwierdzam, aczkolwiek lepiej jechać na własną rękę.
 • Czarek Rebisz30 stycznia, godz. 20:40
  Czy cena jest z biletem?
 • Xena Karolina Biełow30 stycznia, godz. 23:35
  A gdyby okazał sie wyjazd za drogi, zapraszam na nieco tańszą oferte :) https://www.facebook.com/events/2356422321251832/
 • Adrian Nijak31 stycznia, godz. 13:45
  Do zobaczenia w sierpniu ??
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)