Twórca radiowych hitów, które podbiły listy przebojów w USA, Belgii, Holandii, Hiszpanii i Szwecji. Od kilku lat związany z Armada Music, nakładem której ukazuje się jego najnowszy album. 7 UserComments

Szósty studyjny longplay Johna Dahlbäcka

Artykuł dodano: 3 kwietnia, godz. 11:40
Odsłony: 738x
Twórca radiowych hitów, które podbiły listy przebojów w USA, Belgii, Holandii, Hiszpanii i Szwecji. Wystąpił na wszystkich największych festiwalach muzyki elektronicznej, a swoje nagrania wydawał w prestiżowych i najbardziej znanych wytwórniach. Od kilku lat związany z Armada Music, nakładem której ukazuje się jego najnowszy album pt. „Find A Home”.


Wielbiciele elektronicznych dźwięków, z całą pewnością kojarzą takie gwiazdy skandynawskiej sceny klubowej, jak Swedish House Mafia, Darude, Avicii, Basshunter, StoneBridge czy też Eric Prydz. Do tej elitarnej grupy, należy doliczyć również urodzonego w Sztokholmie, doskonałego DJ’a i producenta Johna Dahlbäcka. Ten utalentowany muzyk już od 17 lat tworzy rewelacyjny house, naznaczony swoim oryginalnym, nieco zawadiackim stylem. Na swoim koncie ma kilka wyróżnionych, autorskich płyt i mnóstwo przebojowych singli, wśród których „Pyramid”, „Out There”, „Blink” oraz „Autumn”.

W 2016 roku nakładem Armada Music ukazał się piąty krążek Johna pt. „Saga” i teraz, po wielu miesiącach oczekiwania nadszedł czas na jego następcę. Jest nim „Find A Home”, album z 15 tanecznymi hitami, idealnymi na każdą imprezę. Usłyszymy tu znane już kompozycje „Catch Me If You Can”, „Lost Melodies” czy „Anyone Would Know” oraz wiele ekskluzywnych, nigdzie niepublikowanych jeszcze premier. Powiew świeżego brzmienia, dla miłośników dance z całego świata.

Materiał zapewniający świetną zabawę do białego rana!


Tracklista:
01. Find A Home 
02. Voyager
03. Bricks
04. Catch Me If You Can (feat. Melanie Fontana)
05. Diva
06. Deep Inside
07. Never Be Enough (feat. Melanie Fontana)
08. Anyone Would Know (feat. Davis Mallory)
09. Color In My Heart
10. Won’t Back Away (feat. Nick & Simon)
11. Back To Me (feat. Trove)
12. Candy
13. Lost Melodies
14. Bapalapa
15. Stick

Premiera w Polsce: 29.03.2019 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl
John Dahlbäck - Voyager

John Dahlbäck feat. Melanie Fontana - Catch Me If You Can (Official Lyric Video)

John Dahlbäck feat. Trove - Back To Me

John Dahlbäck - Candy

John Dahlbäck - Lost Melodies
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)
Popularne newsy
50koment.Transmission 2019 już w sobotę! Z kim się widzimy w Pradze?Transmission 2019 już w sobotę! Z kim się widzimy w Pradze?7 października, godz. 12:3420koment.Paul Van Dyk i Alex M.O.R.P.H. w Pacha Poznań w sobotę (Wlotki rozdane)Paul Van Dyk i Alex M.O.R.P.H. w Pacha Poznań w sobotę (Wlotki rozdane)Przedwczoraj, godz. 22:225koment.Transmission 2019 już dziś! Time-tableTransmission 2019 już dziś! Time-table12 października, godz. 11:451koment.Przebojowy, drugi studyjny album Lost FrequenciesPrzebojowy, drugi studyjny album Lost FrequenciesPrzedwczoraj, godz. 09:54