Wyobrażacie sobie takie zdanie: 'Polacy zdominowali pierwszą fazę line-upu ULTRA EUROPE 2018!'? Nie? My właściwie też nie. Chyba nie nadajemy się do światowej ekspansji w świecie muzyki, na pewno... 4 UserComments

Szwedzi zdominowali 1. fazę line-upu Ultra Europe (BILETY!)

Artykuł dodano: 14 lutego 2018, godz. 11:11
Odsłony: 5084x
Wyobrażacie sobie takie zdanie: 'Polacy zdominowali pierwszą fazę line-upu ULTRA EUROPE 2018!'? Nie? My właściwie też nie. Chyba nie nadajemy się do światowej ekspancji w świecie muzyki, na pewno nie na taką skalę, jak właśnie Szwedzi. 

Rzućcie okiem na pierwsze nazwiska pierwszej fazy line-upu chorwackiego festiwalu, najpierw prezentujemy Szwedów. Wśród nich jest trzech panów ze Swedish House Mafia, jeden który dawno temu miał z nimi trochę wspólnego (Prydz) i jeden, który później miał z nimi trochę wspólnego (Alesso). Plus projekt Galantis, którego częścią jest m.in. gość odpowiedzialny za tech-housowe nuty Style of Eye. ULTRA EUROPE 2018, PIERWSZE OGŁOSZENIE:


SZWECJA: 

Eric Prydz 
Axwell i Ingrosso 
Steve Angello 
Alesso 
Galantis 

HOLANDIA:

Armin van Buuren 
Hardwell
Afrojack 

USA:

The Chainsmokers 
Marshmello 

FRANCJA:

David Guetta 
DJ Snake 


ANGLIA:

Carl Cox 

WŁOCHY:

Marco Carola WLOTKI DO KUPIENIA:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/253400/ultra-europe-2018.htm?ref=ftbimpUltra Europe 2018 Phase 1 Announcement
Komentarze
 • Piotr Kowalski30 stycznia 2018, godz. 14:07
  nie ma takiej opcji....a to z tego względu że szwedzi w szkole podstawowej od 7 roku życia mają obowiązek nauki gry na wybranym instrumencie...a to daje niesamowite podstawy do zrozumienia i robienia muzyki w przyszłości...niestety...u nas gra na flecie albo cymbałkach na lekcji muzyki raz na tydzien to za mało...ja wiem, ze w obecnych czasach nic nie trzeba umieć, wystarczy klikać w DAWy i się muza zrobi....ale jak jeszcze masz do tego wiedzę wyniesioną z praktyki...to potem patrzysz na takich szwedów i już wiesz dlaczego tak dużo z nich od wielu lat robi światową karierę czy zostaje producentami światowej klasy... ;)
 • Adrian Soja30 stycznia 2018, godz. 14:14
  Nie nadajemy się, bo Polacy spuszczają się nad Tiesto, Hardwellem i innymi topowymi DJ a na rodaków, którzy często grają o wiele lepiej mają po prostu wyjebane... w sumie nie tylko na Polaków, ale na wielu kozaków z całego świata, którzy są na niższych pozycjach DJ Maga i nie jadą na wyrobionej przed laty marce...
 • Mario Maćkothopoulos30 stycznia 2018, godz. 20:17
  Swoją drogą ciekawe jaką da odpowiedz na ten LU sunrise, cena biletow bardzo podobna...
 • Marcin Śliwa30 stycznia 2018, godz. 20:54
  A kto by tam miał z PL DJ na takim UMF EU zdominować ten line-up? Gromee (nic do niego nie mam, ale format nie ten) i C-Bool? ??
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)