Zdajemy sobie sprawę, że w tej chwili żyjecie majówką, ewentualnie zbliżającymi się wakacjami, ale jest jeden poważny powód, dla którego warto w ciągu najbliższych godzin pomyśleć o końcówce... 0 UserComments

Tańsze bilety na 11. edycję Transmission tylko do 1 maja!

Artykuł dodano: 29 kwietnia 2014, godz. 15:15
Odsłony: 2171x
Zdajemy sobie sprawę, że w tej chwili żyjecie majówką, ewentualnie zbliżającymi się wakacjami, ale jest jeden poważny powód, dla którego warto w ciągu najbliższych godzin pomyśleć o końcówce października! Tylko bowiem dziś, jutro i pojutrze możecie jeszcze kupować tańsze bilety na 11. edycję jednego z Waszych ulubionych eventów - Transmission w Pradze! Organizator imprezy obniżył cenę na polski rynek ze 185 złotych do 165 złotych, ale od 2 maja będzie to już nieaktualne. 


W ubiegłym roku Transmission zostało całkowicie wyprzedane, a ogromne zainteresowanie w tym roku, pozwala sądzić, że sukces ten powtórzy się, dlatego już teraz zachęcamy do pomyślenia o wcześniejszym zakupie biletów. Podobnie jak w latach ubiegłych, agencja United Music obiecuje zbudować ogromną scenę o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych i wypełnić ją tuzinami doskonałych laserów, ekranów LEDowych, armatkami CO2 oraz confetti, a także zagwarantować niesamowite efekty pirotechniczne. Do tego zafunduje Wam doskonałe nagłośnienie Funktion One, które jak co roku, do Pragi przyjedzie aż z Wielkiej Brytanii.

Już niebawem poznamy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas Transmission 2014, ale na razie organizatorzy chcieliby poznać klubowiczów, którzy jako pierwsi zdecydowali się na bilety, które wciąż kosztują w promocyjnej cenie zaledwie 165 PLN. Jeszcze tylko dziś, jutro i pojutrze! Ważna informacja - warto złożyć zamówienie już teraz, a opłacić je można dopiero po weekendzie majowym. 


Więcej o imprezie:

/transmission-2014_impreza_104570.htm/transmission-2014_impreza_104570.htm

Bilety we wciąż promocyjnej cenie możecie kupić tutaj:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/104570/transmission-2014.htm

Sprawdźcie koniecznie opublikowane kilka dni temu after movie:

TRANSMISSION 2013 - AFTER MOVIE
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)