Impreza Teatr Klapa Czyli Koperek I Kminek W Betlejem odbędzie się 16 grudnia 2012 (Niedziela), w klubie Tea-Tralna Gdynia. Start imprezy: godz. 10:00. .
0 Teatr Klapa Czyli Koperek I Kminek W Betlejem

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Teatr Klapa Czyli Koperek I Kminek W Betlejem

16 grudnia 2012, Tea-Tralna Gdynia, start: 10:00

Zagrają na imprezie:
Nastał świąteczny czas, Koperek i Kminek wyruszają w drogę do Betlejem. Dwaj przyjaciele przy akompaniamencie gitar opowiedzą historię, która przed wiekami wydarzyła się w tym mieście. W drodze towarzyszyć im będą Herod, Anioł, Diabeł i inne postacie występujące w szopce. Podczas spektaklu usłyszymy piękne polskie kolędy, które będzie można zaśpiewać wspólnie z Koperkiem i Kminkiem.


Teatr KLAPA czyli Koperek i Kminek prezentuje spektakle teatralne dla dzieci. Koperek i Kminek to lekarstwo na złą minę ... Koperek i Kminek to recepta na zły dzień ...

Tea-tralna zaprasza wszystkie dzieci do wspaniałej zabawy na małej scenie Teatru Miejskiego w Gdyni, a rodziców na doskonałą kawę i herbatę.

Rezerwacje prosimy wysyłać na adres mailowy: bilety@tea-tralna.pl – należy podać nazwisko osoby rezerwującej oraz ilość biletów. Cena biletu dla dzieci i dorosłych jest taka sama i wynosi 10 zł.

Rezerwacje należy odbierać w Tea-tralnej codziennie po godzinie 15:00, najpóźniej, w niedzielę, na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 666 – 553 – 553 .

ilość miejsc ograniczona!

Bilety: 10 zł
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Bema 26 Budynek Teatru Miejskiego w Gdyni , Gdynia
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Teatralna Nocą Zaprasza Na Pandora Box 23Teatralna Nocą Zaprasza Na Pandora Box 23Sobota, 15 grudnia 2012Ostatni Winny Piątek Przed Końcem ŚwiataOstatni Winny Piątek Przed Końcem ŚwiataPiątek, 14 grudnia 2012Winny Piątek 7 Xii 2012Winny Piątek 7 Xii 2012Piątek, 7 grudnia 2012Teatralna Nocą Zaprasza Na Połamaną ImprezęTeatralna Nocą Zaprasza Na Połamaną ImprezęSobota, 1 grudnia 2012Winne Andrzejki Z Vhs HellWinne Andrzejki Z Vhs HellPiątek, 30 listopada 2012
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa