Impreza Teatralna Nocą Zaprasza Na Połamaną Imprezę odbędzie się 1 grudnia 2012 (Sobota), w klubie Tea-Tralna Gdynia. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 Teatralna Nocą Zaprasza Na Połamaną Imprezę

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Teatralna Nocą Zaprasza Na Połamaną Imprezę

1 grudnia 2012, Tea-Tralna Gdynia, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
Klub Teatralna zaprasza w sobotę na nocne spotkanie z kolektywem DJ-skim.Aby wszystkim udzielił się klubowy nastrój, zapewnimy dużą dawkę połamanych dzwieków.

Tym samym jedna z najważniejszych kolebek kulturalnych w Trójmieście, szanowana przez artystów, aktorów i widzów - mała scena Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza, kontynuuje z powodzeniem nowy cykl imprez – Tea-tralna NOCĄ.

Ostatnia połamana impreza w Teatralnej okazała się strzałem w dziesiątkę. Mogliście wtedy posłuchać zarówno funkowych jak i bardziej nu-sqlowych dźwięków. Teraz idziemy jeszcze dalej i mamy zamiar sięgnąć w najbardziej różnorodne odmiany muzyki breakbeat oraz drum and bass. Dodatkowo, zapewniamy przemiłą atmosferę, która stała się wizytówką naszego ulubionego miejsca w Gdyni. Nad całością czuwać będą tym razem

Omer
Breakon
Grall

Wstęp wolny
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Bema 26 Budynek Teatru Miejskiego w Gdyni , Gdynia
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Teatr Klapa Czyli Koperek I Kminek W BetlejemTeatr Klapa Czyli Koperek I Kminek W BetlejemNiedziela, 16 grudnia 2012Teatralna Nocą Zaprasza Na Pandora Box 23Teatralna Nocą Zaprasza Na Pandora Box 23Sobota, 15 grudnia 2012Ostatni Winny Piątek Przed Końcem ŚwiataOstatni Winny Piątek Przed Końcem ŚwiataPiątek, 14 grudnia 2012Winny Piątek 7 Xii 2012Winny Piątek 7 Xii 2012Piątek, 7 grudnia 2012Winne Andrzejki Z Vhs HellWinne Andrzejki Z Vhs HellPiątek, 30 listopada 2012
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa