Forum FTB.pl / Najlepsze kawałki Mauro Picotto? Konkurs Back & Forth rozwiązany!

Event news
moderator
Marcin Żyski 17 listopada 2018, godz. 13:13

Już 24 listopada Mauro Picotto zawita do Arena Toruń, by po raz kolejny w historii polskich eventów dołożyć do pieca i pozostawić w sercach polskich klubowiczów niezatarty ślad!

10 lat temu w wywiadzie dla FTB mówił między innymi tak:

„N
ie gram techno, nie jestem dj-em minimalowym, nie przepadam za minimalem, który jest dla mnie na dłuższą metę nudny. Lubię dobrą jakość, lubię słuchać dobrego hałasu, tak to nazywam. Nie zrozum mnie źle, lubię np. naprawdę dobre produkcje minimalowe czy techno. W każdym razie najważniejszą rzeczą jest to, że gram taką muzykę, jaką lubię. Np. to co wydaję w moim labelu to coś, co lubię. Najważniejsze jest to, by utwór miał charakter, bez względu na gatunki. Nie lubię kiedy przez godzinę ktoś gra to samo. Uwielbiam zmiany, sam uwielbiam się zmieniać, taka jest moja wizja Mauro Picotto w tej chwili. Są ludzie, którzy nie chcą się zmieniać, podejmować ryzyka. Może gdybym się nie zmieniał, byłbym supergwiazdą, jak wielu innych dj-ów, ale ja nie chcę i nie lubię być supergwiazdą, lubię być dj-em. To coś zupełnie innego. Znany jestem wielu osobom z utworami z gatunku trance, choć teraz uważam w tym temacie jest raczej kiepsko. Przede wszystkim dlatego, że nie mamy niczego nowego. Jest za dużo podobnych melodii. Sam lubię melodie i często pojawiają się one w moich setach, jednak aktualnie spada ich jakość. Cały czas takie same, głupkowate melodie, kompletnie pozbawione emocji. Pamiętam czasy, kiedy grałem trance. Wtedy były melodie, które sprawiały że chciało się płakać, tak dobre to było. Teraz melodie sprawiają, że człowiek się z nich śmieje. Jest dobry jakościowo trance czy techno, ale jest tego mało. Nikt nie chce by jego styl był definiowany jako trance, czy techno, bo wszyscy chcą być cool. A coś co jest zaszufladkowane i bardzo popularne, nie jest cool. Te melodie, które są teraz słychać było w hardhousie, który grał Sven 20 lat temu. Chodzi o melodie, które docierają do twojego serca, chodzi o emocje. Producenci powinni spędzać więcej czasu w studio, a mniej grać imprez (śmiech). Ludzie kochają mnie lub nienawidzą za to co robię, a najważniejsze jest to, że ja mam satysfakcję z tego, co robię”. 


My od wielu, wielu lat mamy wiele satysfakcji z tego, co robi Picotto - bardzo jesteśmy ciekawi Waszych zestawień TOP 5 (może być więcej!) najlepszych produkcji od Picotto - zapewne znajdą się na tych listach zarówno kawałki z początków kariery, jak i te świeższe. Dajcie znać! Mamy dla Was 2 wlotki na Back & Forth 4.0. Spotykamy się w Toruniu już za 19 dni!


WLOTKI: http://wlotki.pl/bilety/impreza/259934/back-and-forth-40.htm

Ostatnia edycja posta: 17 listopada 2018, godz. 15:33
klubowicz
Szymon Paszko 5 listopada 2018, godz. 15:21
klubowicz
Mateusz Gajewski 5 listopada 2018, godz. 15:24
Mauro Picotto - New Time New Place !!!!!!!!!!!!!!!!!
klubowicz
klubowicz
Łukasz Kajkowski 5 listopada 2018, godz. 15:32
https://youtu.be/PdqR6-ttrqA mauro picotto - lizard mauro picotto - komodo mauro picotto - proximus storm - time to burn mauro picotto remix 2000
klubowicz
Łukasz Kwiatkowski 5 listopada 2018, godz. 15:40
Proximus ??
klubowicz
Nadia Filipkova 5 listopada 2018, godz. 15:46
Trance i techno
klubowicz
Joanna Polaczyk 5 listopada 2018, godz. 16:33
Oby pomieszał stylówkę?????? Wychodzi mu to kozacko??¦?
klubowicz
EjKU 5 listopada 2018, godz. 17:34
mógłby zagrać dość mocniej podchodząc pod techno, mamy dużo trancu w Toruniu a jeden DJ W nie wystarczy.

Nie chciałbym być taki jak wszyscy i dodawać tytuły które wymieniane są cały czas lecz jego old schoolowe kawałki to ikony muzyki eletronicznej więc muszę to zrobić i top5 jakie przedstawie to :

1. mauro picotto - iguana
2. Mauro Picotto - Komodo
3. Mauro Picotto - Lizard
4. Mauro Picotto - Pulsar
5. mauro picotto - verdi

pozdrowienia z Leszna i do zobaczyska na festiwalowym szlaku :)
klubowicz
Al Bainox 5 listopada 2018, godz. 17:49
New Time New place, hard Plaza
klubowicz
Rafał Najdul 5 listopada 2018, godz. 18:16
klubowicz
klubowicz
klubowicz
MariuszC 5 listopada 2018, godz. 19:14
1. Mauro Picotto - Lizard
2. Mauro Picotto & Riccardo Ferri - New Time New Place
3. Mauro Picotto - Komodo
4. Mauro Picotto - Pulsar
5. Mauro Picotto - Solaris
klubowicz
Łukasz Daleki 5 listopada 2018, godz. 20:31
ULTIMAHORA IBIZA, NEW TIME NEW PLACE

24 wpisy

12następne