Forum FTB.pl / 4 Strings, Gielen, Tracid i Alex zagrają na głównej scenie Tranceformations!

Event news
moderator
Marcin Żyski 15 lutego 2019, godz. 00:22
Każdy medal ma dwie strony i na każdą informację można spojrzeć z różnych punktów widzenia. My proponujemy na najnowszy komunikat dotyczący sceny Classics Stage na Tranceformations spojrzeć jednak pozytywnie - coś straciliśmy, ale też coś zyskaliśmy. Oto komunikat Euforia Festivals w całości:

"Z przykrością jesteśmy zmuszeni poinformować o przeniesieniu występów zagranicznych artystów sceny Classics na Mainstage.
EDIT: Występy zagranicznych artystów odbędą się, lecz na scenie Main.


Jaki jest powód zamknięcia sceny Classics?

Podczas wizji lokalnej w zeszłym roku zostaliśmy poinformowani o pojemności sceny w granicach 1000 osób. Po złożeniu dokumentów okazało się, że w jednym momencie na tej scenie może przebywać zaledwie ok 400 osób.

Uważamy, że przeniesienie występów zagranicznych artystów oraz rezydenta festiwalu Alex’a na Mainstage jest najlepszym rozwiązaniem, a za razem jedynym możliwym posunięciem. Zamiast anulować scenę oraz występy artystów, postawiliśmy na rozwiązanie, które pozbawi wielu z Was dylematu przy nakładających się setach.

Redukcja pojemności drugiej sceny wprowadziłaby wiele chaosu oraz niezadowolenia osób, które tak bardzo czekały na występy tych artystów, a potencjał tej sceny ocenialiśmy o wiele wyżej niż 400 osób. Podyktowane jest to także uwarunkowaniami kontraktowymi, ponieważ nie każdy artysta zgodziłby się na występ na scenie dla 400 osób. Wiemy o tym z doświadczenia gdy kompletowaliśmy line-up na scenę klasyczną na ubiegłoroczną edycję Tranceformations. Wyobrażacie sobie występ Johana Gielena, Kaia Tracida czy 4Strings na zaledwie do połowy wypełnionej scenie? Decyzja o redukcji pojemności podyktowana jest wyjściami ewakuacyjnymi.

Sytuacja taka zdarza nam się pierwszy raz z naszej 15-letniej historii, a decyzja jaką musieliśmy podjąć jest jedną z najtrudniejszych jaką przyszło nam ogłosić.

Z dobrych wiadomości jakie mamy do przekazania jest to, że wiele środków finansowych ze sceny Classics zostanie przerzuconych na Mainstage, co mamy nadzieję zrekompensuje Wam niedogodności związane z anulacją sceny.

Jest jeszcze jeden ważny temat do poruszenia, a Wasza opinia zadecyduje o rozwiązaniu problemu z The Mystery Of Tranceformations.

Time-Table został już rozpisany i potwierdzony. W chwili obecnej udało nam się zachować 50-minutowy wymiar występów. W związku z tym, iż zakontraktowany The Mystery Of Tranceformations boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi, wraz z managementem podjęliśmy decyzję o anulowaniu występu Joorna van Deynhovena.

Nie ma co się oszukiwać, na ostatnią chwilę będzie ciężko znaleźć nazwisko pokroju Holendra. Na naszej grupie Euforia Family  wystartowała sonda, która zadecyduje o tym, czy należy poszukać zastępstwa za Joorna, czy rozdysponować jego czas dla zagranicznych artystów i o udział w tej sondzie bardzo Was prosimy.

Liczymy na zrozumienie i wyrozumiałość, my jako organizatorzy w żadnym wypadku nie mieliśmy wpływu na zaistniałą sytuację, ponieważ podczas wizji lokalnej zostaliśmy poinformowani o zupełnie innej pojemności sceny.

Dziękujemy i do zobaczenia w marcu!"


Tymczasem rzućmy okiem na line-up sceny głównej Tranceformations:


TRANCEFORMATIONS 2019 MAIN STAGE:JORDAN SUCKLEY 

NEELIX 

THRILLSEEKERS 

JOHAN GIELEN 

RAM 

KAI TRACID 

CHRIS SCHWEIZER 

4 STRINGS + CARLO RESOORT 

ARKHAM NIGHTS 

ALEX 

ONTUNE 

BLUE SILENCE


WLOTKI:

Ostatnia edycja posta: 18 lutego 2019, godz. 17:12
klubowicz
Katarzynka Siapcia 14 lutego 2019, godz. 17:21
O tak <3
Ostatnia edycja posta: 14 lutego 2019, godz. 21:39
klubowicz
Nikodem Berent 14 lutego 2019, godz. 17:26
Trudna decyzja, ale najbardziej słuszna, zagraniczni artyści ze sceny classics zostali przeniesieni na main stage, w dodatku "wiele środków finansowych ze sceny Classics zostanie przerzuconych na Main stage", co możemy rozumieć, że główna scena będzie jeszcze bardziej efektywna, oraz z różnymi dodatkami ;) za to bardzo szanuję euforia festivals, za podejście do Nas, oraz szczerość, starają się za każdym razem, by wszystko było w jak najlepszym porządku, oraz żebyśmy czuli się komfortowo i bezpiecznie :) Uwierzcie, jeżdżę na różne koncerty, festiwale, i zdarza się, że są naprawdę różne "kwiatki", o których organizator nie informuję przed wydarzeniem, a tu szczerość, pierwsza taka sytuacja w ciągu ich 15 letniej działalności, jaka by ta szczerość i prawda nie była, szanuję i do zobaczenia w Toruniu :D ??????
klubowicz
Magdalena Lewandowsk 14 lutego 2019, godz. 17:31
No i super <3
Ostatnia edycja posta: 14 lutego 2019, godz. 21:39
klubowicz
Łukasz Sobczuk 14 lutego 2019, godz. 17:49
To jest bardzo dobra wiadomość, jak to mówią,,w kupie siła <3
Ostatnia edycja posta: 14 lutego 2019, godz. 21:39
klubowicz
Andrzej Jasiński 14 lutego 2019, godz. 17:52
Wydłużyć sety i będzie git
klubowicz
Justyna Wróbel 14 lutego 2019, godz. 17:58
Rozdysponowac czas miedy pozostałych artystów. :-)
klubowicz
Szary92 14 lutego 2019, godz. 20:46
Świetna wiadomość !!! Będzie super !!!
złoty klubowicz
KamilB1989 15 lutego 2019, godz. 01:36
Trudno, nie ich wina, ale ja bym wolał zastępstwo za Jorna, bo dla mnie ten line-up jest średni i zawsze może być trochę lepszy. Najlepsi dla mnie to RAM, CHRIS SCHWEIZER, JOHAN GIELEN, i 4 STRINGS. Jeszcze mógłby ktoś dołączyć.
klubowicz
di zej 15 lutego 2019, godz. 11:00
Jorn by zniszczył parkiet ....
klubowicz
DeeJay ija... 20 lutego 2019, godz. 13:48
"podczas wizji lokalnej zostaliśmy poinformowani o zupełnie innej pojemności sceny" - dziwi mnie ten fakt. Skoro organizatorzy byli osobiście na miejscu, to nie zauważyli, że wyznaczona przestrzeń jest zbyt mała jak na 1000 osób? Zapewnienia zleceniobiorcy swoją drogą, ale chyba zdrowy rozsądek powinien być na pierwszym miejscu? Classics stage na salce wielkości pierwszej lepszej remizy strażackiej?
Przy tej liczbie wykonawców na jednej scenie, chyba lepiej dać więcej czasu na każdy set, niż jeszcze dodawadać do LU innego wykonawcę niższego kalibru, by pograł z 30 min...
DeeJay ija...

www.deejayija.cba.pl

11 wpisów

1