Forum FTB.pl / Oficjalny plakat Dreamstate robi wrażenie #MiastoGliwiceZaprasza

Event news
moderator
Marcin Żyski 4 marca 2019, godz. 19:19
Miasto Gliwice ma ostatnio szczęście do wydarzeń muzycznych wielkiego kalibru. W świecie elektronicznej muzyki tanecznej takie eventy, jak zeszłoroczny ASOT 850 i tegoroczny Dreamstate Europe to najwyższa półka, prawie 15 tysięcy fanów Armina van Buurena w Arena Gliwice mówi samo za siebie.

Pod koniec kwietnia tego roku to śląskie miasto znów przeżyje prawdziwą inwazję muzycznych turystów z całego kraju i z... kilkudziesięciu innych państw. W większości z nich tak naszpikowany światowymi gwiazdami event z muzyką trance nigdy nie miał miejsca i prawdopodobnie nigdy już się nie zdarzy. W Polsce dzięki licznej i wiernej grupie melomanów zakochanych w wielu odmianach muzyki trance możemy sobie pozwolić na organizowanie tak imponujących wydarzeń.


Agencja TME Events podjęła się zadania sprowadzenia do naszego kraju znanej, amerykańskiej marki Dreamstate - ta nazwa przyciąga klubowiczów z wielu zakątków Europy i nie tylko, w końcu będzie to historyczna pierwsza i jedyna na razie zaplanowana europejska edycja Dreamstate. W line-upie prawdziwe zatrzęsienie trance'owych legend (Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, Ferry Corsten), wieloletnich ulubieńców (Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Aly & Fila) i aktualnych gwiazd gatunku (Vini Vici, Alpha9, Liquid Soul).

Zresztą, sprawdźcie sami, jak wygląda zestaw artystów na oficjalnym plakacie Dreamstate Europe 2019!
#MiastoGliwiceZaprasza


Ostatnia edycja posta: 4 marca 2019, godz. 18:22
klubowicz
lineusz11 6 marca 2019, godz. 19:30
Plakat Dreamstate robi wrażenie :))) tak jak ta petarda z połowy lutego na temat Dreamstate , która okazała się zwykłym kapiszonem i w dodatku zamokłym.Bileciki nie idą i tyle w temacie .

2 wpisy

1