Forum FTB.pl / Dreamstate w Gliwicach 'jedną z najlepszych trance'owych imprez na świecie'?

Event news
moderator
Marcin Żyski 21 marca 2019, godz. 18:18
Rozmach pierwszej europejskiej edycji Dreamstate robi wrażenie na każdym miłośniku muzyki trance. Nie tylko zresztą w Polsce, czego dowodem potwierdzenie obecności klubowiczów z ponad 40 krajów! 

Wśród gości specjalnych w Gliwicach będzie też Wam znana trance'owa rodzinka z Irlandii, których klipy prosto z samochodu oglądaliście pewnie nie jeden raz i nie dwa! 'Real Trance Family' napisali swoim fanom tak:

"Kto dołącza do nas na Dreamstate Poland 27 kwietnia? Zarezerwujcie sobie tę datę, zbliża się nowe video przygotowane specjalnie dla jednej z najlepszych trance'owych imprez na świecie #TME #Dreamstate #Europe #poland #gliwice". 

Oczywiście trudno jest nasze Dreamstate porównać do dużych, często kilkudniowych festiwali z muzyką trance, ale w kategorii imprezy halowe na pewno kwietniowy event można zaliczyć do takich, które pod względem line-upu robią największe wrażenie. Wielu znakomitym imprezom świata do szczęścia wystarczyłaby obecność np. samego Paula Van Dyka z Ferrym Corstenem. Albo samego Oakenfolda i Vini Vici. Albo ALy & Fila i Schulza. Patterson z Liquid Soul daliby radę, Ottaviani z Emerym też. I tak dalej i tak dalej...


Świetnie wyglądałby line-up z trzema nazwiskami z tej grupy, z czterema wyglądałby już niesamowicie, a z pięcioma?

Tymczasem w Gliwicach wielkich nazwisk, w dodatku będących wśród Waszych ulubieńców jest więcej. Jest ich co najmniej DZIESIĘĆ! A dla wielu z Was nawet WIĘCEJ NIŻ DZIESIĘĆ! Czyż to nie brzmi nieprawdopodobnie? 

Imprezowicze z ponad 40 krajów dobrze wyczuli, że w Gliwicach stanie się coś wyjątkowego na skalę światową. Wiemy, że Wam, czytelnikom FTB.pl nie trzeba specjalnie tłumaczyć, jaką siłę ma ten line-up i co się może zdarzyć 27 kwietnia. Wiemy, że znacie dobrze wszystkie gwiazdy z line-upu i o każdej z nich moglibyście powiedzieć dużo. Zdanie od Real Trance Family zainspirowało nas jednak raz jeszcze do przemyśleń i wniosków, no przecież oni mają dużo racji, prawda?


Do zobaczenia 27 kwietnia na parkiecie! #MiastoGliwiceZaprasza
 

Dreamstate Europe 2019 line-up:

PAUL VAN DYK 
PAUL OAKENFOLD 
FERRY CORSTEN 
MARKUS SCHULZ  + ADINA BUTAR
EMMA HEWITT
ALY & FILA 
GARETH EMERY
GIUSEPPE OTTAVIANI 
SIMON PATTERSON 
LIQUID SOUL 
VINI VICI 
MENNO DE JONG
ALPHA9 
ERIC SENN 
UCAST 
MACIEJ WOWK

WLOTKI:


Ostatnia edycja posta: 4 kwietnia 2019, godz. 17:49
klubowicz
Przemek Miakisz 21 marca 2019, godz. 17:30
Oby w praktyce wyszło wszystko tak pięknie jak w teorii :)
klubowicz
Wojciech Jarczewski 21 marca 2019, godz. 19:05
Jedziemy ?? Akmal Adizov Cezary Ochman
złoty klubowicz
KamilB1989 21 marca 2019, godz. 19:11
Line-up faktycznie potężny i mam nadzieję, że Erica nie dadzą na początku, bo nie dam rady na 15. Będę pewnie od 18, bo inaczej musiałbym bardzo wcześnie rano wyjąć z domu, żeby być tam od samego początku, a Eric Senn ma za***iste uplifty. Nigdy jeszcze nie byłem na jego secie, to byłby pierwszy raz. O czołówkę line-up'u się nie martwię, bo ich pewnie dadzą najwcześniej od późnego wieczora, a wtedy już będę na miejscu. Dojazd do Gliwic ode mnie jest kiepski. Może Eric zagra na koniec? Byłoby miło.
klubowicz
Mariusz Górny 21 marca 2019, godz. 21:33
Bez przesady ??????
klubowicz
TwisterBPM 22 marca 2019, godz. 00:19
jeszcze się nie odbyło a już wiadomo, niezła propaganda
Nie Bądź Łoś zapodaj Coś :P
klubowicz
Daniel Świętek 23 marca 2019, godz. 00:10
Oby scena wizualnie lepiej prezentowala sie niz na trancemission. Tego im życzę.
klubowicz
boe77 24 marca 2019, godz. 17:52
A to sie odbedzie?
klubowicz
Bugas1 11 września 2019, godz. 21:41
byłem w wakacje kiedy było wolne od szkoły rowerami takowej areny nie było wogole ludzie z gliwic iak ptałem o arene gliwice to myśleli że ja wypytuje o galerie gliwicka wogole nie wiedza że coś takiego tam maja może przesto że to było na placu pkp to powodzenia z imprezami tam wtym miejscu na szczycie golgoty
Ostatnia edycja posta: 11 września 2019, godz. 21:52
Bugas

9 wpisów

1