Forum FTB.pl / Diana d'Rouz

Sylwetki
klubowicz
tjonek :) 6 stycznia 2005, godz. 22:03
Kobieta w stu procentach!
Jej wizytówką jest bardzo dobry kontakt z publicznością, który osiąga dzięki umiejętnemu budowaniu napięcia muzycznego. Jej progresywne brzmienia łagodnie i niepostrzeżenie wkradają się w łaski po to, żeby stopniowo doprowadzić do ekstazy czerpiąc pełną garścią z tego, co najlepsze w technicznych dzwiękach. Ta zmysłowa, piękna kobieta dostarcza swojej publiczności dużą dawkę energetyzujących rytmów pumping techno, które bez trudu nakręcają wszystkich do granic wytrzymałości.

Coroczna wyprawa po najgorętsze brzmienia z Ibizy, która jest dla Diany drugim domem, to tajna broń i recepta na sukces. Jak na najlepszych DJ przystało grać uczyła się w Amsterdamie (!), skąd po roku przeprowadziła się na wspomnianą Ibizę. Tam, zdobywając niemałą sławę, doszła do rezydentury na imprezach Pacha Zenith.

Diana jest nieodłączną częścią polskiej kultury klubowej. Reprezentuje Polskę na arenach międzynarodowych w Czechach, Chorwacji, Węgrzech, Holandii, Hiszpanii, zawsze w najwyższej formie. Jest rezydentką imprez Mayday, ale żaden poważniejszy festiwal techniczny w Polsce, taki jak chociażby osławione Creamfields, nie może się odbyć bez jej udziału. Może się szczycić tym, że grała z takimi sławami jak: Paul van Dyk, Sven Vath, Carl Cox, Westbam, Chris Liebing, Marco Bailey, Rush, Robert Miles, Marco Lenzi, Marco Nasty i wielu innych. Razem z Angelomike należy do agencji Sentence i grała praktycznie we wszystkich klubach w Polsce.

Styl: Hard house, tribal, progressive, pumping techno.
TYLKO JEDNA KOBIETA - TYLKO MOJA ANIA - ANIU KTC :*
klubowicz
G-r-e-G 11 stycznia 2005, godz. 21:36
uwielbiam ta kobiete :*, wprowadza super klimat na imprezach, cos niesamowitego po prostu :D

2 wpisy

1