Forum FTB.pl / DJ Sonic MC

Sylwetki
klubowicz
DJ Sonic MC 12 lutego 2005, godz. 11:42
Producent muzyczny w zakresie muzyki klubowej, począwszy od techno i trance, a skończywszy na house'ie oraz brzmieniach typu chemical beats & DJ, z 5-letnim doświadczeniem w branży muzycznej. Piewrszym sprzętem, na którym zaczynał grać był Pioneer CMX-3000 oraz Pioneer CDJ-3000. Jego idolami są m.in. Paul van Dyke, Westbam i DJ Tiesto. DJ Sonic MC charakteryzuje się nietypowymi brzmieniami. Swoje utwory "składa" m.in. przy pomocy Reason'a oraz Cubase.
Jego ostatnio wyprodukowane track'i, to m.in. : Stop Your Brain, Pleasure, Sonic MC In Da Club, czy też Proton, należący do albumu Acid Sounds.


KeyT
klubowicz
limonides 12 lutego 2005, godz. 11:57
Pierwszy raz o tobie slysze :-) stronke przejżałem fajnie sie prezentuje !! chcialbym tez usyszec jakas twoja produkcje bo jeszcze nie mialem okazji !!

PS. czemu piszesz swoja biografie w 3 osobie lp. ?? :/ w koncu to chyba piszesz o sobie ??
klubowicz
DJ Sonic MC 12 lutego 2005, godz. 12:00
zeby lepiej brzmialo :D niedlugo zakupie serwer z mnostwem miejsca, wiec wszystko, co wyprodukowalem dam na stronke i ssac bedzie mozna do woli :D pozdrawiam!
KeyT
klubowicz
Kaczaza 12 lutego 2005, godz. 12:44
No ciekawie się zapowiada:) Jeśli będziesz się wzorował na takich gwiazdach jak wymiewniłeś wyrzej to moze coś z tego być. Stronka fajniutka, tylko czekac na twoje produkcje. Tak więc powodzenia życze i czekam!! Pozdros
klubowicz
DJ Sonic MC 21 lutego 2005, godz. 12:57
jest juz stronka!

http://www.djsonicmc.prv.pl

zapraszam bardzo serdecznie do jej odwiedzania oraz do ssania utworków ;-)

pozdrawiam!

DJ Sonic MC
KeyT
klubowicz
G-r-e-G 21 lutego 2005, godz. 16:04
Twoim idolem jest Paul van Dyke ????? a kto to ten P van dykE ????????? buhehe

btw. to DJ czy MC ????
klubowicz
DJ Sonic MC 22 lutego 2005, godz. 11:28
ciekawy jestem,co z Grega za klubowicz,skoro nie wie,kto to Paul van Dyke i smię watpic w to,czy wie,co oznacza skrot MC...a jezeli jestes tak ciekawy mojej ksywki i chcesz wiedziec,dlaczego jest taka,a nie inna,zapraszam na moj koncert...
pozdrawiam!
KeyT

7 wpisów

1