Forum FTB.pl / Max Farenthide - prezentacja

Sylwetki
klubowicz
PBrot 28 maja 2007, godz. 17:13
<<<<<<Max Farenthide (Adrian Nogły) urodził się w 1986 roku w Krakowie. Jego przygoda z muzyką zaczeła się gdy miał 12 lat i zaczął "bawić" się w sklejanie kawałków oraz nagrywanie kaset. Taką działalnością trudził się przez 4 lata, by później na jednej z kolonii stać się obozowym DJ'em. Po tym wydarzeniu Adrian się mocno zmobilizował i po powrocie do domu zaczął intensywnie pracować w programach muzycznych. Na tamtą chwilę najbardziej przypadł mu do gustu Fruity Loops, w którym potrafił godzinami przebywać. Stworzył on kilka swoich produkcji, które rozsyłał do ludzi w branży i tym sposobem udało mu się nawiązać współpracę z Silverem (East Clubbers), który udostniępnił Adrianowi studio nagraniowe. Pracował on nad promo kawałkiem "Equal In Love", jednak było ono nieco inne od oryginału, który można było usłyszeć pod szyldem East Clubbers. Po kilku miesiącach poznał DJ Kodi'ego z Krakowa, z którym stworzył grupę pod nazwą GG Project. Wspólnie wydali kilkanaście produkcji, jednak po pewnym czasie nastąpił rozpad. Kolejnymi osobami, z którymi związał się Adrian byli Fortis oraz TJ Komar, dzięki czemu stworzyli formację True Convention, gdzie ich wokalistką była Javanka.>>>>>>

Max Farenthide ma bardzo bogaty zbiór produkcji jak i RMX .

[img]http://www.iv.pl/image/23914.jpeg[/img]
Największy skarb to WIEDZA !!!

www.DJAARON.eu

www.musicserv.xt.pl
moderator
wrocek 28 maja 2007, godz. 17:34
@PBrot - Ufam, że przez pomyłkę napisałeś dwa razy tą samą biografię ;) Widzę, że próbowałeś umiścić zdjęcie DJ, ale nie masz co próbować bo po prostu taką możliwością cieszą się jedynie moderatorzy, lub nie liczni klubowicze ;)

Co do samej postaci Farenthide'a to .... hmmm życzę mu, aby kiedyś wpadł na pomysł produkowania nie co ambitniejszej muzyki niż teraz przez nie go prezentowanej ;) No chyba, że na dzień dzisiejszy jest to spełnienie jego marzeń, mogac grać i poruszać "tłumy" na w.i.xi.a.r.s.k.i.c.h dyskotekach.

Od razu zaznaczam, że w żaden sposób nie chciałem nikomu ubliżać, lub nie doceniać poczynań muzycznych DJ'a. Po prostu wyrażam swoją opinię i tyle. Pozdro !!
klubowicz
PBrot 28 maja 2007, godz. 17:41
Sorki , że dwa razy ale zrobiłem byka w pseudo Maxa . Pozdro dla Ciebie >>>>>>>>
Największy skarb to WIEDZA !!!

www.DJAARON.eu

www.musicserv.xt.pl
klubowicz
szkal90 28 maja 2007, godz. 19:38
Zgadzam się z Tobą w 100% wrocław .
...piękne jest to, co podoba się całkiem bezinteresownie...
klubowicz
B-Boy 28 czerwca 2007, godz. 15:09
i kto teraz przygarnie maxa ? xD hahah
klubowicz
Pejtrash 1 lipca 2007, godz. 15:16
Mi tam odpowiada muzyka Maxa a szczegolnie przypadł mi do gustu Remix slynnego kawalka Marc'a V False Light
Pozdrawiam :*

6 wpisów

1