Forum FTB.pl / Stylus RMX - problem

Tematyka ogólna
złoty klubowicz
Deliano Carl 1 czerwca 2007, godz. 15:08
witam.. mam taki problem.. nie wiem jak wgrać do pluginu biblioteki brzmien..
klikam na ikonkę folderu w prawym dolnym rogu.. otwiera się nowe okno.. są dwie tabelki.. ale za cholerę nie wiem co zrobić żebym mógł używać brzmień :( tabelki są puste..a brzmienia instalowałem normalnie razem z pluginem..
dzięki za odpowiedzi..

pozdr.
http://www.ftb.pl/dj.asp?id=1723 ... ranking ftb
www.myspace.com/delianocarl
coraz więcej kozaków i frajerów na tym forum ;]
klubowicz
NightSound 16 czerwca 2007, godz. 10:56
Witam

Topic trochę stary ale mam nadzieje że komus pomogę.Problem może leżeć w tym że instalujesz Stylusa na dysku innym niż dysk C .Miałem kiedys ten sam problem, instalowałem Athmosphere,Trilogy i było wszystko ok jednak gdy zainstalowałem Stylusa (dodam że instalowałem na dysku D )to nie mogłem używać żadnych brzmień.W końcu doszedłem do tego że musiałem zainstalowac całego Stylusa na dysku domyslnym czyli C i skopiować tam calą bibliotekę brzmień.

Pozdrawiam.
klubowicz
radar 16 czerwca 2007, godz. 12:57
Jeśli pragniesz mieć Stylusa na jednym dysku, a brzmienia na drugim, wystarczy utworzyć skrót do folderu z brzmieniami i umieścić go w folderze z programem. Skrót musi się nazywać "SAGE".
Pozdrawiam !
klubowicz
Tomas1977 1 września 2015, godz. 12:29
Szanowni panowie. ja mam problem ze stylusem rmx jeszcze innej natury.

A mianowicie instaluje go tak jak potrzeba, robię skróty do SAGE, instaluje mi się dll w pluginach Cubase sx. itp..I wszystko jest ok. Odpalam stylusa w programie Cubase sX. Stylus mi się otwiera, ładują mi się brzmienia, są słyszalne i wszystko gra z poziomu programu.
Problem polega na tym, że mimo, że Stylus jest widoczny w uruchomionych instrumentach vst użytych w danej sesji ( skrót klawiszowy F11) to nie mogę użyć Stylusa jak instrumentu midi na ścieżce midi. Po prostu go nie widzi. Nie wiem czy opisałem to logicznie.

Poproszę o pomoc. T

4 wpisy

1