Forum FTB.pl / >> [19-09-2007] REGULAMIN <<

Wasze sety
klubowicz
G-r-e-G 19 września 2007, godz. 16:05
REGULAMIN DZIAŁU "WASZE SETY":

01.  Niniejszy dział utworzony został w celu promowania setów użytkowników tego forum. Zabrania sie zatem umieszczania setów osób trzecich! Jedyną dopuszczalną sytuacją wrzucenia setu osoby trzeciej jest taka, gdy taka osoba z niezaleznych od siebie powodów (np czas, dostęp do internetu itp) nie jest w stanie wrzucic seta i kogos o to poprosi. Zaznacza się jednak, że umieszczane pliki mają charakter wyłącznie promocyjny i jako taki prosimy je traktować! Nie popieramy piractwa, wszelkie prośby o podanie linku do utworu w pełnej wersji - będą karane jako nieprzestrzeganie regulaminu! Nie podajemy także linków do setów umieszczonych na innych stronach.

02.  Nazwa tematu powinna wyglądać w sposób następujący:
(data [dd-mm-rr] Artysta - Nazwa seta (gatunek)
PRZYKŁAD:
[16-09-07] peel - Home Session (funky house)

03.  Pierwszy post (autora tematu) powinien wyglądać w sposób następujący:

ARTYSTA: (np peel)
NAZWA SETA: (home session)
GATUNEK: (funky house)
DATA NAGRANIA SETA: 16-09-07
SPRZĘT: (nazwa programu, lub sprzętu na którym nagrano seta - opcjonalne)
ROZMIAR: (np 50 MB)
JAKOŚĆ: (np 128 kbps, mp3)
TRACKLISTA: (przy czym: podawanie tracklist jest nieobowiązkowe i zalezy wyłącznie od woli autora tematu)
LINK: (link do pliku mp3)

04.  Plik z setem umieszczamy na jednym z darmowych serwerów, bądź na serwerze własnym,
umożliwiającym pobranie pliku bez wpisywania dodatkowych haseł, kodów etc. Po "wygaśnięciu linka" temat będzie blokowany. Dopuszczalne jest podawanie kilku linków do różnych serwerów (dwóch lub trzech, ale jedynie w pierwszym poście, przy zakładaniu tematu - dodawanie linków jest zabronione).

05.  Dopuszcza się umieszczanie kilku linków do setu w różnych jakościach (np 96kbps, 160kbps), co da możliwość szybkiego ściągnięcia pliku osobom posiadającym wolne łącza. Uprzejmie prosi sie jednak o w miare racjonalne rozmiary seta, gdyż na pliki ważące po 300MB raczej nie znajdą się osoby chętne. Proponowanym rozmiarem jest mniej wiecej 60-70 MB co wystarcza do umieszczenia seta długości ok 70 min w jakości 128 kbps.
Minimalna jakość dla pliku mp3: 96kbps, maksymalna: 192kbps.
Tematy, które w zakresie wagi pliku złamią postanowienia punktu 05 - będą kasowane bez uprzedzenia.

06.  Ze względu na stosunkowo dużą wagę pliku wprowadza się ograniczenie w ilości zakładanych tematów: jeden użytkownik nie może założyć więcej niż 1 temat w tygodniu i nie więcej niż dwa tematy w miesiącu. Pomoże to zapobiec zbyt dużej ilości zakładanych tematów.

07.  Dopisywane komentarze zawierać powinny sensowną opinię. Posty w stylu:
"nie podoba mi się, bo nie lubię trance'u" będą kasowane. Dobrze by było, gdyby na końcu każdego posta znalazła się ocena w skali: 1 do 10 obejmująca ogólne wrażenia po odsłuchaniu seta (technika + dobór repertuaru etc.)
Oceniać można na podstawie poniższego wzoru:

1-3 - słaby
4-5 - średni
6-7 - dobry
8-9 - bardzo dobry
10 - rewelacja

08.  Moderatorzy działu zastrzegają sobie prawo do usuwania tematów niezgodnych z regulaminem bez uprzedzenia i nie muszą tłumaczyć się ze swoich decyzji! - jesli Twój temat został skasowany - najprawdopodobniej łamał któreś z powyższych postanowień, w związku z czym zaleca się dokładną lekturę regulaminu!!!
Ponadto: zastrzegamy sobie prawo możliwości dokonywania zmian w regulaminie, jeśli w toku użytkowania działu zajdzie taka potrzeba.

09.  w dziale "Wasze sety" obowiązuje powyższy regulamin, jak i ogólny regulamin forum.

10.  Regulamin obowiązuje od dnia: 19-09-2007

Wszelkie pytania i sugestie należy kierować do Moderatorów lub Administratorów Forum FTB.pl

1 wpis

1