Forum FTB.pl / REGULAMIN meetings [aktualizacja 28.08.2008]

FTB.pl Meetings oraz klubowe wyjazdy
moderator
wrocek 28 sierpnia 2008, godz. 17:31
Oficjalny Regulamin działu "FTB.pl Meetings oraz klubowe wyjazdy" 

01.  Tematy typu „Kto jedzie na Sunrise z Wrocławia” lub „ Bus z Łodzi na Global” itp. będą kasowane zaraz po zakończeniu imprezy.

02.  Tematy nieaktywne będą kasowane po imprezie od momentu upłynięcia 2 tyg. od ostatniej wypowiedzi.

03.  Tematy, których treść nie będzie dotyczyła meetingów lub wyjazdów będą usuwane, lub przeniesione w odpowiednie miejsce.

04.  Przy zakładaniu tematu przydało by się pamiętać o umieszczeniu w tytule nazwy imprezy, daty i miejsca, gdzie będzie się ona odbywała.

05.  Tematy, które są zakładane na siłę i w których nikt się nie wypowiada będą blokowane i usuwane.

06.  Klubowicz zakładający nowy temat o evencie zobowiązany jest do podania w pierwszym poście informacji na temat godzin otwarcia imprezy, oraz line-up’u jaki będzie miał miejsce. A także do uaktualniania listy osób chętnych na meeting, oraz do podania miejsca i godziny meetingu.

07.  Jeśli klubowicz postanawia założyć nowy temat o imprezie to prosimy o rozwagę i rozsądek! Kolejne tematy zakładane z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, badź gdzie nie jest znana cena biletów, line-up oraz potwierdzenie czy w ogóle taka impreza jest w 100% organizowana będą blokowane do momentu pojawienia się konkretów. Sama data oraz miejsce imprezy to za mało.

08.  Prosimy o rozważne wypowiedzi dotyczące wybranego eventu. Nie musimy przypominać, że są gusta i guściki, o których się nie dyskutuje! Drażliwe i kąśliwe wypowiedzi pod adresem osób słuchających odmiennego stylu będą karane oficjalnymi upomnieniami, ponieważ jest to łamanie Ogólnego Regulaminu Forum FTB.pl.

09.  Poza tym obowiązuje regulamin ogólny! A więc nie używanie wulgaryzmów, nie pisanie drukowanymi literami i edytowanie postów - najczęściej popełniane wykroczenia.

data wejścia regulaminu w życie: 28.08.2008

1 wpis

1