Forum FTB.pl / Problem z FL Studio

Tematyka ogólna
klubowicz
Martinl8 2 grudnia 2009, godz. 12:24
Potrzebuję waszej pomocy. Problem polega na tym, że w fl'u gdy puszczam sobie pierwsze pattern do odsłuchu uruchamiają się wszystkie dźwięki w nim zawarte (kick, i 2 dodatkowe) a gdy go wyeksportuje do mp3 to jest tylko kick, pozostały dźwięk urywa się jakoś pod koniec, chociaż powinien uruchomić sie wraz z uderzeniem pierwszego kicka, no i trzeci dźwięk (to jest perkusja która również powinna iść od samego początku) włącza sie dopiero na sam koniec wyeksportowanego patternu. To samo jest gdy wyeksportuje całą piosenkę. Ten pattern tak dziwnie a reszta leci tak jak powinna. Pomożecie?
"Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić..." ;)
klubowicz
sztangista4 2 grudnia 2009, godz. 16:32
sprawdz w playliscie czy jest na main automation klockek i czy cos to main zawiera jezeli tak to go usun ;p ja tak podobnie na poczatku mialem
klubowicz
bles 40 10 stycznia 2010, godz. 10:19
Cześć ja mam inny problem z truskawką 8.Jak wgrywam wokal do skomponowanego nagrania to po odtworzeniu wszystkiego słyszę wokal minimalnie opóżniony,pomimo tego że staram się go zbuforować w ASIO na różne sposoby ale bez rezultatów.Czy w tym programie można w ogóle prawidłowo nagrać głos????????????

3 wpisy

1