Forum FTB.pl / Acces Virus TI, a upload barw;)

Tematyka ogólna
klubowicz
Aural Light 8 lutego 2010, godz. 17:29
Jeśli ktoś ma Virusa TI na tym forum to proszę o pomoc. Nie sądziłem, że napotkam się na jakikolwiek problem przy pracy z tym syntezatorem, a jednak. Ściągnąłem sobie barwy z oficjalnej strony accesa i nie wiem jak je wrzucić do vira :/ Wiem jak uzupełniać banki o barwy z TI, TI2, Snow, OS3 i takie tam, ale nie wiem jak wrzucić luźne barwy mid do vira :( Jak ktoś wie jak to zrobić to proszę o pomoc ?? Za co z góry dziękuje :P
klubowicz
Carlo Calabro 9 lutego 2010, godz. 09:14
Musisz je wrzucić ręcznie do odpowiedniego katalogu. Czyli:

a) Rozpakowujesz plik .mid z paczki zip, którą ściągnąłeś ze strony Accessa.
b) Rozpakowany plik .mid z brzmieniami wrzucasz do folderu, gdzie jest miejsce na zewnętrzne banki Virusa. Jesli nic nie zmieniałeś, to defaultowym folderem jest C:\...\Moje dokumenty\Access Music\Virus TI\Patches - zwyczajnie wrzuć plik .mid tutaj. Nie zakładaj żadnych folderów!
c) Odpal DAW-a, uruchom Virus Control, wejdź w zakładkę "Browser".
d) Po lewej od "Category" klikasz na strzałkę wyboru banków, po czym wybierasz "Personal Libraries", aby obok rozwinęła się lista. Znajdziesz tam nazwę biblioteki taką samą jak nazwa pliku .mid, który wrzuciłeś (będą tu pokazane wszystkie pliki .mid z brzmieniamii, które są w folderze Moje dokumenty\Access Music\Virus TI\Patches).

Pamiętaj, że dostęp do barw dodanych z zewnątrz nie jest mozliwy z poziomu Virusa. Tylko i wyłącznie z poziomu Virus Control wewnątrz DAW-a.
klubowicz
Aural Light 9 lutego 2010, godz. 13:24
Hehe. dzięki ;) Teoretycznie wiedziałem jak to zrobić, ale nie mogłem znaleźć katalogu z barwami. Szukałem go w Program Files, a to jest w moich dokumentach :P LOL Dzięki za pomoc :D

3 wpisy

1