Forum FTB.pl / 'Euphoria' - kolejna EPka od polskiego trancowca

Świeża muza
moderator
Shiver 18 lutego 2010, godz. 10:12

Kriss Van Small
"Euphoria"

  1. KvS - Euphoria (Original mix)
  2. KvS - Euphoria (Triangle Waste Rmx)
  3. KvS - Euphoria (Raw Cut Rmx)

'Euphoria', to już szósta EPka od polskiego producenta KvS. Światło dzienne ujrzała dzięki labelowi Amplified Digital. Do oryginalnej wersji utworu załączone są dwa remixy wykonane przez Raw Cut oraz Triangle Waste. Każda z tych pozycji prezentuje dobre trancowe brzmienia.

Pomysł na utwór narodził się już w listopadzie, podczas wypoczynku KvS na tunezyjskich plażach. Tam, wieczorową porą z laptopem w rękach, postanowił stworzyć coś, co już teraz będzie przypominało o letnich temperaturach i słonecznych dniach.
I faktycznie, słuchając kolejnych pozycji EP nie ma wątpliwości, że zamysł jej autora, to strzał w dziesiątkę. Zarówno mocniejszy original jak i sprawiające nieco spokojniejsze wrażenie remixy są przepełnione ciepłymi i przyjemnymi, wręcz pływającymi dźwiękami w sam raz na rozgrzanie słuchacza w te zimowe dni, jak i później, na wiosenne, czy nawet letnie imprezy. 'Euphoria' może pochwalić się supportem takich DJów jak: Graham Gold, Stew Ewens, Suzy Solar, Mark Pledger, Dave Deen, Jorge Navarro.

klubowicz
Maruna 18 lutego 2010, godz. 11:01
Mimo że ostatnio nie jestem jakoś bardzo nastawiona na trance, to musze przyznać że to całkiem fajnie brzmi :D Mi się podoba!
klubowicz
misiek-kolo 18 lutego 2010, godz. 12:28
dobry dobry kawałek mi sie rowniez podoba i fajnie ze to jeden z naszych :)
klubowicz
TuneEssence 18 lutego 2010, godz. 12:30
Trochę mnie śmieszą ksywy polskich dejotów na wzór holenderskich, ciekawe jak ja bym się wtedy nazwał?? Gregor van den Filip :D:D:D
Ale EPka w porządku!!
klubowicz
A STATE OF PLAY 18 lutego 2010, godz. 12:38
a pojego epce moja wspolna 4.01 wydana zostala :P
klubowicz
B-Boy 18 lutego 2010, godz. 17:50
hmm a mi nie przypadl do gustu ten kawalek ... jakis taki bez serca jak dla mnie ..
klubowicz
paffi 18 lutego 2010, godz. 21:27
niezły kawałek , taki w stylu Pattersona .............brawo , dobry dynamiczny trance
złoty klubowicz
korusek 19 lutego 2010, godz. 00:39
Kawałek po dobrym zaznajomieniu się z nim,jest naprawdę euforyczny i świetnie się go słucha :P Jednak ta ksywa,również do mnie nie przemawia......lepiej brzmią polskie,rodzime ksywy,a nie bazujące na holenderskich "Van-ach" :)

8 wpisów

1