Forum FTB.pl / KaZantip: szczegółowy line-up z podziałem na dni i sceny! (wyjazdy na festiwal)

Event news
moderator
karolina_ch 19 lipca 2011, godz. 15:05
Oto skład, który towarzyszyć Wam będzie w poszczególnych dniach:
1.08
CLOUDS
  • DIEGO
  • MARK FISHER
3.08
KISS FM (ALL COLOURS OF TECHNO)
  • ALEXEY KONONOV / KON'
  • GOSHVA & IO
  • SAN JACK aka SAN DIEGO BOYS
  • SUHAR'
4.08
DARK SIDE (ARMA 17 / GET PHYSICAL)
  • AUDIOFLY
  • DJ T (Live)
  • M.A.N.D.Y.
CLOUDS
  • COSMONAUT
KISS FM (10th ANNIVERSARY - THE REAL TECHNO MIX)
  • EGOR BOSS
  • MAYS
  • SASHA CARASSI
  • SPARTAQUE
5.08
H2O (LOVESCHOOL)
  • ARKADIY AIR
  • LOVESKI
  • PUSHKIN
MAIN STAGE (PRE PREMIER)
  • SOUNDWALK COLLECTIVE
H2O / SUNSET Point
  • LOVESKI
CLOUDS (AFTERPARTY)
  • VALENTINO KANZYANI
  • MAYS
KISS FM (MEGABIT)
  • COSMONAUT
  • ALISSA SPUTNIK
6.08
CLOUDS (AFTERPARTY)
  • MIHALIS SAFRAS
  • MATTHEW HOAG
  • TOM SELECT
  • MARIKA ROSSA
  • MAYS
  • ALEXANDER GALICKIY
DARK SIDE (AFTERHOURS >> 9:00)
  • ABELLE
  • CASSY
  • IVAN SMAGGHE
  • PORTABLE (LIVE)
  • DR. SPY.DER
H2O (PEOPLE OF THE SUN)
  • DUCK
  • GARIY
  • KIRILOFF
KISS FM (OPENING)
  • ALEXEY KONONOV
  • MAYS
  • NASTIA
  • SPARTAQUE
MAIN STAGE (OPENING CEREMONY)
  • COSMONAUT
  • FEEL
  • MC WREK / MC VERSE
  • MOONBEAM feat AVIS VOX (live)
  • PENDULUM DJ set
  • R-TEM
  • SANDER VAN DOORN
  • SOUNDWALK COLLECTIVE
H2O / SUNSET Point
  • FONAREV & MELODICA
7.08
CLOUDS (AFTERPARTY)
  • IO
  • TISH
  • GOSHVA
  • ALEXEY KONONOV
  • ARKADIY AIR
  • ELECTRO SOUL SYSTEM
  • GVOZD
  • SUNCHASE
  • ZEMINE
  • ALEXEY KONONOV
COLISEUM (PROSTRANSTVO)
  • COSMONAUT
  • DEMOS
  • G.M.S.
  • MISS YO-YO
  • VLADIMIR FONAREV
DARK SIDE (ADDICTED)
  • DANNY HOWELLS
  • NILS
  • SERGE DEVANT
H2O (MADE OF LOVE)
  • ALEXANDER ZEMTSOV
  • BOBROV
  • HARD ROCK SOFA (live)
  • SWANKY TUNES (live)
H2O / SUNSET Point
  • DR. SPY.DER
8.08
CLOUDS (O! / AWE)
  • ZLATA
  • MARIKA ROSSA
  • DENIS BINOKL
  • JOSS
  • IAN F
  • MLADEN TOMIC
  • SINISA TAMAMMOVIC
  • VLADIMIR ACIC
COLISEUM (WE LOVE TECHNO)
  • MARK E.G.
  • PROTEUS
  • RICHIE GEE
  • STROGONOV
DARK SIDE (IN BEAT WE TRUST)
  • LADY WAKS
  • LEXANI
  • QUEST
  • SANGERS & RA
  • SEVEN
  • SHANTOR
  • SMASH HIFI aka LEEROY THORNHILL & MARTEN HØRGER
H2O / SUNSET Point
  • SOUNDWALK COLLECTIVE
H2O (DIGITAL EMOTIONS)
  • VLADIMIR FONAREV
  • COSMONAUT
  • KOLYA
  • MELODICA
  • PROFF
  • ROBERT VADNEY
  • SONAR
  • ALISSA SPUTNIK
HEAVEN (MAYA BD)
  • NILS
  • PARTYPHONE
  • SERGE DEVANT
  • TRAPEZNIKOV
KISS FM (FRESH CUT EVENT)
  • ALEXANDER GALICKIY
  • ALEXEY KONONOV
  • MARIKA ROSSA
  • ROLAND ABEL
  • SVEN WITTEKIND
  • VIGIL ENZINGER
9.08
H2O / SUNSET Point
  • R-TEM
COLISEUM (DARK KHIGHTS)
  • DJ MAD
  • IDOLEAST
  • NO MONEY
DARK SIDE (ARMA 17 / LESSIZEMORE)
  • BILL PATRICK
  • CRYSTAL MAFIA
  • DEADBEAT
  • dOP (Live)
  • PIERRE
  • WAREIKA (Live)
H2O (FREE YOUR MIND)
  • BOBROV
  • GRAD
  • KOLYA
  • RUST
  • S.K.A.M.
KISS FM (PROVANSAL - 8 YEARS)
  • ANNA GALETA
  • KARINA SAAKYAN
  • LENA POPOVA
  • NATASHA URMAN
  • YULIA YULA
  • ZEMINE
10.08
CLOUDS (AFTERPARTY)
  • iO
  • TISH
  • ARRAM MANTANA
  • OLEG PAK
  • RUST
  • TRIPMASTAZ
  • PIATTO
  • MARIKA ROSSA
COLISEUM (SYNTHETIC SOUND)
  • KATRIN KITTYX
  • ORG 1
  • SLIDER
  • Z-MACHINE
CROISSANT (NIGHTLAW)
  • DANDY
  • DhARMA (live)
  • DIBBY DOUGHERTY
  • FUSION F
  • PAUL JACKSON
  • RANDALL JONES
DARK SIDE (IN BEAT WE TRUST)
  • GRAD
  • JAMES ZABIELA
  • SMASH HIFI aka LEEROY THORNHILL & MARTEN MARTEN HØRGER
H2O (O! / AWE)
  • BALTHAZAR
  • FELIPE aka PHILIPP STRAUB
  • JACK ROCK
  • MARK MAYA
KISS FM
  • SERGE DEVANT
11.08
COLISEUM (ORBITAL STATION)
  • DJ OR-BEAT
  • ENDYMON (LIVE + DJ)
  • GANCHER & RUIN
  • GUYVER
  • PAUL SITTER
  • REAVER
CROISSANT (ARMA 17 / SUPLEMENT FACTS)
  • GUY GERBER
DARK SIDE
  • DZEN
  • SHUSHUKIN // EMU
  • GUSTAVO BRAVETTI
H2O (IN BEAT WE TRUST)
  • SMASH HIFI aka LEEROY THORNHILL & MARTEN HØRGER
  • BREAKING NEWS
  • ELITE FORCE
  • LADY WAKS
  • LEXANI
  • QUEST
  • TAM TAM
CLOUDS
  • DANNY BOY
  • JOSS
  • TIMA FEI
  • UTO KAREM
  • ALEXEY KONONOV
KISS FM (PLAY TECHNO)
  • IGOR GLUSHKO
  • KRISTINA
  • MAYS
  • PATRICK SIECH
  • VAN NOSIKOV
12.08
CROISSANT (23rd HOUR / THEOMATIC)
  • ACOS COOLKAS
  • AN-2
  • COMPASS VRUBELL
  • ECLECTIC SOUND
DARK SIDE (SNOOCHIBOOCHI)
  • ALEXANDER SHUMOV
  • GOSHVA
  • JOHNTY SKRUFF
  • MARC ROMBOY
  • R-TEM
H2O (GARAGE SESSION)
  • POLINA
  • SUHOV
  • TAGRAUMER
  • VIPER
CLOUDS (TECHNO PARTY)
  • TIMA FEI
  • HARRIS
  • VIRGIL ENZINGER
  • ROLAND ABEL
KISS FM (I AM TECHNO)
  • CHRISTIAN CAMBAS
  • EGOR BOSS vs MAYS
  • MARIKA ROSSA
  • SPARTAQUE
  • SPEKTRE (DJ SET)
13.08
COLISEUM (HARDLINE 77)
  • SLON
  • STROGONOV
  • THE PITCHER
  • TONESHIFTERZ
CROISSANT (TBC)
  • AEROPLANE
  • KRIS MENACE
  • MARC ROBERTS
  • TOTALLY ENORMOUS EXTINCT DINOSAURS (TEED)
DARK SIDE (HIGHWAY / SUMMIT)
  • ANRILOV
  • B-VOICE
  • BAR BQ
  • BELL
  • MIKE SPIRIT
  • NIKITIN
  • SERGEY SANCHES
  • TOM POOKS
FABERGE (LIVE ON MARS)
  • ARTEMIEV
  • MIUSHA
H2O (RETRONIKKA)
  • COSMONAUT
  • D1
  • DAN
  • DUCK
  • IVANOV
  • NIKK
  • OLEG OJO
KISS FM (THE PLANET OF SMART APES)
  • ANNA LEE
  • DIABLIK
  • JOHNNIE PLAY
  • RONSKI SPEED
  • SMART APES
14.08
CROISSANT
  • BOMB THE BASS
  • COMPASS VRUBELL
H2O /SUNSET Point
  • MIKE SPIRIT
DARK SIDE (IN BEAT WE TRUST)
  • BELAPEE
  • DRUMA2RGI
  • LADY WAKS
  • LEXANI
  • PLUMP DJs
  • QUEST
  • 4KUBA (Live)
FABERGE (LIVE ON MARS)
  • EXIT PROJECT
  • HALF DUB THEORY
  • KOOQLA
H2O (O! / AWE)
  • DOORKEEPER
  • POLASTRI
  • KARINA
KISS FM (UKRANIAN D'N'B PARTY)
  • DERRICK
  • NICKBEE
  • SUNCHASE
  • TONIKA
CLOUDS (3D GREEN PARTY)
  • BORIS BREJCHA
15.08
COLISEUM (TECHNOPOLIS)
  • AARON LIBERATOR
  • ANDROID
  • MC ROLAND J
  • PATRICK DSP
  • SANDY WAREZ
  • STROGONOV
DARK SIDE (AMSTERDANCE)
  • ANOESJKA
  • JESSE VOORN
  • DENNIS CHRISTOPHER
  • SAM O’NEAL
FABERGE (LIVE ON MARS)
  • DSH- DSH
  • JIU JITSU
  • XUMAN
H2O / SUNSET Point (SUNSET POINT)
  • ANRILOV / B-VOICE
CLOUDS
  • MIKE SPIRIT
  • SERGEY SANCHES
  • LAUHAUS
  • TISH
16.08
COLISEUM (HARDCORE GLADIATORS)
  • DJ TANGO
  • HELLSYSTEM
  • KOSYAK THE DJ
  • MC ROLAND J
  • SHADOWLANDS AGGRESSORS (LIVE)
DARK SIDE (ARMA 17 / M_NUS)
  • GAISER (Live)
  • PITICU
  • RICHIE HAWTIN
FABERGE (LIVE ON MARS)
  • GGF
  • THE MANEKEN
  • TOMATO JAWS
H2O (IN BEAT WE TRUST)
  • BREAKING NEWS
  • COSMONAUT
  • DEEKLINE
  • LADY WAKS
  • LEXANI
  • SEVEN
KISS FM (RESIDENTS NIGHT)
  • ARTEM NEBA
  • KRISTINA
  • SUNNY & TAGIR
  • TOKIO
CLOUDS
  • STAS GURU
  • PLAYONE
  • MANEKEN (DJ SET)
  • JOSS
  • NOIR
  • SENDER
17.08
COLISEUM (DAYTIME)
  • CONTRACT KILLERS
  • GVOZD
  • JOHN B
  • ZAP
  • ZEMINE
  • IMPLEX
  • RUSTAM
CROISSANT (DEEP MODE)
  • ANRILOV
  • BVOICE
  • CROSS
  • LEO GROSS
  • KORABLOVE
DARK SIDE (RUSSIA GOES CLUBBING)
  • ALEXANDER POPOV
  • BOBINA
  • ANTON FIRTICH
  • ILYA SOLOVIEV
FABERGE (LIVE ON MARS)
  • EIMIC
  • ON-THE-GO
  • POMPEYA
H2O (H2O / VOICE OF AMERICA)
  • KEFIR
KISS FM (PARTY FOR FRIENDS)
  • COPACABANNARK (live)
  • DASHA REDKINA
  • TIMUR BASHA
  • VOVA KLK
HEAVEN (RA:DAR)
  • GUY J
  • DENIS A
  • SPY.DER
  • FISH
  • VAVINCHI
H2O / SUNSET Point (SUNSET POINT)
FUJI KURETTA
18.08
COLISEUM (TBC)
  • DENIS A
  • STROGONOV
  • X.P. VOODOO
CROISSANT (ARMA 17 / AR:PI:AR)
  • PETRE INSPERESCU
  • RARESH
  • RHADOO
DARK SIDE (TBC)
  • BELTEK
  • MARK KNIGHT
  • ROMEO
CLOUDS
  • BASSLINE
  • SERGEY SANCHES
  • JOSS
  • MISS THORN
  • ANDREA BERTOLINI
  • RAUWKOST (LIVE)
FABERGE (LIVE ON MARS)
  • ALAI OLI
  • DUBSTEPLER
  • FUJI KURETA
  • W.K.?
KISS FM (PROPAGANDA)
  • ABBELE
  • FUMIA TANAKA
  • HUBBLE
  • NASTIA
  • TECHNIQUE & YAROSLOVE
19.08
COLISEUM
  • X.P. VOODOO
  • PENA
CROISSANT (O! / AWE : Lovable Fairy Tale)
  • DEJAN MILICEVIC
  • MATTHEW HOAG
  • PETAR DUNDOV
DARK SIDE (TBC)
  • ARTY
  • JOHN 00 FLEMING
  • GAVYN MYTCHEL
  • JOHN ASKEW
FABERGE (LIVE ON MARS)
  • MONARCHY
  • NEOH
  • THERR MAITZ
HEAVEN (TBC)
  • PENA
KISS FM (MONOTONIC SESSON)
  • ALEXEY KONONOV / KON
  • JEREMY CAULFIELD
  • JOSEPH
  • SAN JACK aka SAN DIEGO BOYS
  • SUHAR'
  • ZLATA
MAIN STAGE (DAR Session)
  • DENIS A
  • HERNAN CATTANEO
  • JOHN DIGWEED
  • NICK WARREN
20.08
DARK SIDE (ARMA 17)
  • RICARDO VILLALOBOS
  • MASOMENOS
  • PETRE INSPERESCU
  • RARESH
  • RHADOO
  • ZIP
KISS FM (CLOSING PARTY)
  • ALEXEY KONONOV
  • MAYS
  • NASTIA
  • SPARTAQUE
  • SUHAR'
MAIN STAGE (CLOSING PARTY)
  • ANDY CATO / GROOVE ARMADA
  • MARCO V
  • BOBINA
21.08
HEAVEN (AFTERHOURS >> 9:00)
  • RICARDO VILLALOBOS


Jeśli chciałbyś zobaczyć świat KaZantip na własne oczy, w tym roku będziesz miał okazję! Więcej informacji na stronie www.kazantip.pl, lub pod specjalnym numerem GG 19

 

OGARNIACIE? :)

CU on the dancefloor.... ;)
klubowicz
marus27gno 19 lipca 2011, godz. 15:30
NIMA LIPY :P to sie nazywa festival caly miesiac na pełnej........... :)
klubowicz
dj_mOnia 19 lipca 2011, godz. 16:00
o ja <wow>:D
# Dj`s United - Remember Loveeeeeeeee
#wegetarianka od 1998 r.
# "music is the key"
klubowicz
Emotional Trance 19 lipca 2011, godz. 16:39
monia lecimy ;P
♥Kiss From The Past ♥

klubowicz
nat21 19 lipca 2011, godz. 17:12
Nawet Fusion F się załapał:D:D:D nie ma co event jak sie patrzy!!!!!!! ciekawe czy u nas będzie jakaś legendarna impreza??????...za jakieś 1000lat:D:D:D
klubowicz
deep_spell 19 lipca 2011, godz. 18:33
Nawet znajomi Warszawscy dje Fusion F i Polastri..miło..
Ale jak dla mnie kot impreza z Cattaneo,Digweed'em i Warrenem:)
klubowicz
Zira 19 lipca 2011, godz. 19:28
Grubo :D
klubowicz
dj_mOnia 19 lipca 2011, godz. 20:28
Emotional Trance ------> why not, ale nie w tym roku hehe;d
# Dj`s United - Remember Loveeeeeeeee
#wegetarianka od 1998 r.
# "music is the key"
złoty klubowicz
korusek 19 lipca 2011, godz. 20:36
Fusion F i Fruit Machine....... ;)
klubowicz
Tralien 19 lipca 2011, godz. 21:48
Tak jak ktoś napisał cały miesiąc na pełnej :) Ale tak naprawdę jest tylko kilka perełek :)
klubowicz
yoshi89 19 lipca 2011, godz. 21:53
A my żyjemy w tym 'wspaniałym' kraju, zwanym Polską... A na świecie się takie cuda dzieją... :(
klubowicz
_kryniu_ 19 lipca 2011, godz. 23:03
FEEL jest to lecimy xd a tak na serioo to lu się nie kończy :)) bardzo ładnie :D
klubowicz
Dj House D. 20 lipca 2011, godz. 00:35
od kilku latek tak pięknie tam się dzieje... urokliwe miejsce i klimat rewelacja - nic tylko lecieć ;)
Dawid KALSKI
klubowicz
Dambo 20 lipca 2011, godz. 10:56
o ja cię:)nieźle;)
klubowicz
greeNew 20 lipca 2011, godz. 10:56
:O masakra
♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫

Miejsce na Twoją reklamę

28 wpisów

12następne