Forum FTB.pl / NASTIA

Sylwetki
klubowicz
.sth. 6 grudnia 2012, godz. 19:20
http://www.ftb.pl/dj/nastia
https://www.facebook.com/Nastia.official
SOUNDCLOUD:
Nastia UA

Wśród ukraińskich i zagranicznych fanatyków muzyki techno, Nastia uważana jest za najcharyzmatyczniejszą wśród kobiecych artystek. Jej występy nie mogą pozostać obojętne dla absolutnie nikogo. Zawsze prowadzą one słuchaczy do niezwykle pozytywnej reakcji i niemal duchowych uniesień. A to wszystko dzięki tej dzikiej energii zmierzającej do ekstremalnych uniesień poprzez niezwykle wielki ładunek emocji i namiętności.

Ta posiadaczka nieskazitelnej słowiańskiej aparycji podczas występów łączy się emocjami z tłumem, zachowując niezwykłą naturalność ponieważ muzyka jest jej pasją i żyje wewnątrz niej. Bez wątpienia są to cechy artysty potrafiącego stworzyć doskonały nastrój i częściowo zmienić świat na lepszy!

Mimo jej młodego wieku, dzielnie stawia czoła trudnym lecz nobilitującym zadaniom jako Ambasador Republiki "Kazantip" w Kijowie. Doskonale zarządza swoją marką cyklicznych występów i audycji radiowych "Propaganda" w najpopularniejszej ukraińskiej rozgłośni radiowej (i jednej z najpopularniejszych w Europie) "Kiss FM". Nastia bez wątpienia plasuje się na podium najlepszych ukraińskich artystów. Dodatkowo, niewielu klubowych artystów na świecie może pochwalić się tak napiętym harmonogramem występów jak Nastia.

1 wpis

1