Forum FTB.pl / Przygodę czas zacząć ! Ale gdzie ?

Na poważnie
klubowicz
activerr 31 stycznia 2014, godz. 22:00
Witam . Jestem z okolic Wielunia i od długiego już czasu interesuję się djką i produkcją muzyki .

Chciałbym w końcu pokazać się za konsolą i spróbować swoich sił . Lecz nie wiem od czego zacząć a w mojej okolice niestety nie ma takich mniejszych klubów :) Same "duże rzeczy" gdzie aby zagrać trzeba już istnieć w rynku muzycznym

Czy mógłby mi ktoś doradzić lub jest w stanie pomóc aby stanąć za konsolą w którymś z klubów ( oczywiście chodzi o okolice lub nie kosmiczne odległości od Wielunia ) ?

Mój set do posłuchania --> http://www.ftb.pl/temat/95656/31012014-activ-[...]
Takie rytmy preferuje i takie gram . Oczywiście jest przegląd najlepszych według mnie klubowych kawałków na styczeń więc technicznie set różni się od tego jak gra się w klubie :)

Help me ?
klubowicz
toudi26 1 lutego 2014, godz. 04:39
No i czym Ty się chłopie chcesz wybić jak grasz dokładnie tak samo jak milion innych dj-ów w Pomarańczach,Klimatach i innych tego typu dyskotekach?????
klubowicz
activerr 1 lutego 2014, godz. 12:28
Hmm jak by nie patrzeć 90% djów na całym świecie tak gra a nie wiem co masz na myśli wybić się czymś innym ? Co mam rap na imprezach electro house grać ?

Btw mi chodzi o to aby pokazać się na scenie to na początek i w tym temacie szukam pomocy ;)
Ostatnia edycja posta: 1 lutego 2014, godz. 14:07
klubowicz
toudi26 1 lutego 2014, godz. 14:13
No tym, że skoro nie potrafisz być oryginalny i mieć własny styl to na pewno się nie wybijesz, bo takich jak Ty jest na pęczki w dyskotekach(bo o klubach to raczej możesz zapomnieć, przy preferowanym obecnie stylu muzycznym).I co to za myślenie...skoro wszyscy tak grają to ja też tak chce????To jakby wszyscy chodzili w sandałach w zimie to Ty też byś chodził???Nie będziesz oryginalny to zginiesz już na początku w natłoku sobie podobnych...i tyle w temacie.....
klubowicz
activerr 1 lutego 2014, godz. 14:22
Hahhaahaha :D stary nie wiesz o czym mówisz ^^ Styl muzyczny określasz sobie sam , czy grasz trance , electro house czy house czy może dutch house a może mieszankę wszystkich stylów . Powiedz mi czym wyróżnia się jakiś dj ? Gra trance ? znajdę 40 innych którzy też tak grają . Electro ? 6000 którzy grają to samo więc mi nie pierdziel że trzeba się wybijać tym czym grasz .

Możesz na rynku muzycznym jedynie wybić się muzyką którą produkujesz bo właśnie w produkcji każdy ma swój własny styl :)
Ostatnia edycja posta: 1 lutego 2014, godz. 14:22
klubowicz
toudi26 1 lutego 2014, godz. 14:26
A więc nie słuchaj starego pryka, który gra już 12 lat i ma za sobą spore doświadczenie....pozdrawiam.
klubowicz
activerr 1 lutego 2014, godz. 14:54
Nie mówię , że nie słucham . Ty masz pewnie na myśli to aby nie grać komercji ?
klubowicz
ArtHouse 1 lutego 2014, godz. 15:53
Może się nie znam ale
po prostu grasz oklepane wałki .... też mogę przelecieć listę beatportu włączyć abletona i zmontować takiego seta że leski będą sikać (awiczjoza eshamzoza trochę roomów set poezja)... ale czy się wybije? Nie... wybrałeś jakieś kawałki i to co zrobiłeś to przejścia nic twórczego żadnej zabawy muzyką. "stary nie wiesz o czym mówisz ^^ Styl muzyczny określasz sobie sam , czy grasz trance , electro house czy house czy może dutch house a może mieszankę wszystkich stylów . Powiedz mi czym wyróżnia się jakiś dj ?" dj wyróżnia się tym że szuka kawałka który wyróżnia się i nie jest oklepany bawi się utworami a nie tylko play itd a elektro w samej większości jest oklepane teraz ten poziom co pokazałeś jest typowo remizowy Arenka Protektorek itd. Graj po radia internetowych i tyle bo nawet do klubu nie ma po co cię wpuszczać wszystkie miejsca są zajęte a niespełnionych dj w Polsce wielu
" od długiego już czasu interesuję się djką i produkcją muzyki" zacznij produkować to szybciej się wybijesz... a teraz graj sobie w radyjku internetowym i wypuszczaj cyklicznie jakieś sety tyle w temacie bo grających takich jak ty są setki
klubowicz
activerr 1 lutego 2014, godz. 18:46
UWAGA ! TEN SET BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE ! wEJDŹ TUTAJ ---> https://www.facebook.com/events/6437156490212[...]
I KLKNIJ LIKE ! NIC TO NIE KOSZTUJE A DAJE MI SZANSĘ NA ZAGRANIE W KLUBIE ! SET DJ ACTIV !
Ostatnia edycja posta: 1 lutego 2014, godz. 18:53
klubowicz
Alphazone_2 1 lutego 2014, godz. 20:02
Dobrze mówią przedmówcy . Chciałem porady - dostałeś ją . Jestem z okolic Wielunia. Chcesz grać to co grasz to akurat odnajdziesz się w tych rejonach bo niestety tak tu grają co jest przykre , ale mniejsza . Jeżeli jesteś goły w kontaktach to niestety , ale będziesz musiał jeszcze dużo tyłków wylizać, żeby podłapać kontakty u ludzi którzy 'coś' znaczą na tym rynku. To bardzo długii proces. . W między czasie pij dużo be powerów z biedronki i napindalaj po nocaach w studiu :)
klubowicz
activerr 1 lutego 2014, godz. 22:57
Czyli jak zawsze kontakty i jeszcze raz kontakty . Dzięki za wszystkie rady ; )
klubowicz
sloniowodo 1 lutego 2014, godz. 23:08
Ha ha to Ci pomogli ! :) wskazali, poradzili, ukierunkowali, podpowiedzieli, ogólnie zainteresowali się:) skoro Toudi26 już od 12 lat jesteś w branży to wydaje mi się, że masz coś więcej do powiedzenia jak tylko to żeby był oryginalny. Chciałem zaznaczyć, że On dopiero zaczyna swoją przygodę, być może błądzi, ale po to założył temat, żeby ktoś mu mądrze podpowiedział, na spokojnie doradził. Z drugiej strony activer to potencjalna konkurencja więc lepiej zjechać go na początku, źeby nie zaczął gwiazdorzyć i zrozumiał, że jego przeznaczeniem jest skręcanie długopisów lub akwizycja.
klubowicz
activerr 2 lutego 2014, godz. 00:17
sloniowodo może Ty się wypowiesz bardziej konkretnie ? :)
złoty klubowicz
Guton 2 lutego 2014, godz. 12:19
''A więc nie słuchaj starego pryka, który gra już 12 lat i ma za sobą spore doświadczenie....pozdrawiam'' ***ŁEM :D
''Stara prawda, nie ufaj sobie po wódzie'' :D

http://www.youtube.com/watch?v=DXNljLNeWyM&fe[...] <serce>
klubowicz
activerr 2 lutego 2014, godz. 15:00
"Z drugiej strony activer to potencjalna konkurencja więc lepiej zjechać go na początku, źeby nie zaczął gwiazdorzyć i zrozumiał, że jego przeznaczeniem jest skręcanie długopisów lub akwizycja."

Nie ja tak nie sądzę ;D ale wiem , że ludzie tak robią ale na mnie to nie działa ;) Mam motywacje i takie gadanie mnie nie rusza bo wiem co potrafię ;)

16 wpisów

12następne