Forum FTB.pl / Dreamstate Europe / Poland @ Arena Gliwice

Imprezy
Klubowicz
deeboy 27 kwietnia 2019
Historia ludzkości jest bardzo długa i sięga setek tysięcy lat. Przez te wszystkie wieki człowiek udowadniał, że potrafi naprawdę wiele. Jest nawet takie powiedzenie „Nie ważne kim jesteś, ważne co uczyniłeś”. Owszem, ten wstęp brzmi jak zapowiedź długiej opowieści i tak też będzie. Jednak my jej pisać nie będziemy, my ją stworzymy, a inni niech opowiadają! Jak doskonale wiecie, specjalizujemy się w dostarczaniu Wam emocji za pomocą wydarzeń muzycznych. Tylko w tym roku stworzyliśmy trzy fantastyczne eventy: A State Of Trance 850, Electronic Family oraz Sensation Poland. Planując 2019 rok, sami podnosimy sobie poprzeczkę, zgodnie z naszym nowym hasłem: ”Oczekuj nieoczekiwanego!”.

Panie i Panowie, jedna z największych i najbardziej prestiżowych trance’owych marek na świecie zagości w Polsce! Mowa o potężnym festiwalu Dreamstate, który wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych! Wydarzenie to odbędzie się dnia 27 kwietnia 2019 roku, w pięknej i ultranowoczesnej Arenie Gliwice. Jesteśmy bardzo dumni z tego powodu, że to właśnie agencja TME została wybrana na organizatora pierwszego Dreamstate na starym kontynencie. Jednak to przede wszystkim Wy powinniście się cieszyć, gdyż event ten cechuje się fenomenalnym show, w skład którego wchodzi ogromna liczba laserów i innych wyjątkowych efektów, z czego właśnie impreza ta słynie na całym świecie.

Będzie to jedyna europejska edycja tego unikalnego show, jakie agencja TME ma zaszczyt produkować wraz z Insomniac, największą na świecie firmą eventową odpowiedzialną m.in. za tak znane marki, jak Electric Daisy Carnival (EDC), Escape Halloween czy Beyond Wonderland. Dreamstate w bardzo krótkim czasie stało się międzynarodowym fenomenem, czego najlepszym dowodem są wyprzedane imprezy w takich metropoliach jak San Francisco, Mexico City, Melbourne, Los Angeles czy Nowy Jork. Dlatego też polscy i europejscy fani muzyki trance, mogą poczuć się naprawdę wyróżnieni.

Wiemy doskonale, że kapitalne show bez światowej klasy artystów to połowa sukcesu, dlatego też zadbaliśmy o to, aby ten event, ten rok, ta marka i ta data przeszły do historii. Nasz line-up składać się będzie z kilkunastu nazwisk i kiedy spojrzycie na pełną listę, pomyślicie sobie po cichu - „Czegoś takiego jeszcze w naszym kraju nie było!”. 

Oto imponujący zestaw DJ-ów z line-upu Dreamstate Europe 2019:

PAUL VAN DYK 
PAUL OAKENFOLD 
FERRY CORSTEN 
MARKUS SCHULZ  + ADINA BUTAR
EMMA HEWITT
ALY & FILA 
GARETH EMERY
GIUSEPPE OTTAVIANI 
SIMON PATTERSON 
LIQUID SOUL 
VINI VICI 
MENNO DE JONG
ALPHA9 
ERIC SENN 
UCAST 
MACIEJ WOWK

Kochani, powtórzmy – czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było – i mówimy to z pełną odpowiedzialnością. To będzie nowy format eventów halowych. Najwspanialsza, wspólnie napisana historia. Niech tornado się rozpocznie!
klubowicz
megite 14 listopada 2018, godz. 20:08
Obecny! Takiego bogatego line-up'u moje oczy daaawno nie widziały w PL :D
MeGiTe
klubowicz
NinaAnnOstasiuk 30 listopada 2018, godz. 17:02
Bede a jakże wymiałczałam Markusowi by przyjechał w końcu.... to bede na 100000000% 😁😁🤩czekam tylko kiedy beda wysylac bilety 😋😁
klubowicz
labielecki 14 grudnia 2018, godz. 11:33
klubowicz
AnioLL 18 stycznia 2019, godz. 23:50
Pytanie za 100 punktow ;) Jedzie ktoś z Dolnego Ślaska??
klubowicz
Decybel147 4 marca 2019, godz. 19:18
Siema.
Jedzie ktos z Szwecji? :D
klubowicz
Dominik Koniu 20 marca 2019, godz. 14:32
Witam.
Niestety z przyczyn zdrowotnych musze sprzedać dwa bilety na imprezę Dreamstate. Jeśli ktoś jest zainteresowany to wystawiłem je na OLXie. https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-dwa-bilety[...]
klubowicz
Sejbr01 25 kwietnia 2019, godz. 20:54
Sprzedam bilet na Dreamstate, niestety z przyczyn osobistych nie mogę pojechać
https://m.olx.pl/oferta/bilet-dreamstate-CID7[...]
klubowicz
flatout21 2 maja 2019, godz. 21:37
Jeszcze tak wysokiego levelu Imprezy halowej nie widziałem w tym kraju - trudno też wytypować słabe sety - tylko trochę zawiódł mnie Menno, liczyłem na turtle paradise albo tundre - niestety nie doczekałem się - Ferry -Kosmos -również w dosłownym tego słowa znaczeniu :) Set tego wieczoru Giuseppe :)

8 wpisów

1