Impreza The Missing Part - Kameralny Koncert odbędzie się 24 listopada 2017 (Piątek), w klubie Katafonia Katowice. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 The Missing Part - Kameralny Koncert

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

The Missing Part - Kameralny Koncert

24 listopada 2017, Katafonia Katowice, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
The Missing Part
Koncerty duetu to unikatowe wydarzenie, które za każdym razem potrafi przenieść słuchacza w inny świat. Stworzony ku zaspokojeniu tęsknoty za lirycznym, nostalgicznym i bardzo emocjonalnym brzmieniem. W słowach piosenek i w ich melodiach każdy może odnaleźć swoje skrywane uczucia i sentymenty. Tworzą niezwykłą fuzję gatunkową mieszając ze sobą bluesa, soul, funky, wplatając pomiędzy nie elementy jazzowe i poetyckie. Adaptując dawne przeboje Henryka Warsa, np. "Zimny Drań" czy "Miłość Ci Wszystko Wybaczy" zaskakują, rozbawiają i wzruszają. Duet wydał debiutancki album w maju tego roku i od razu można ich było usłyszeć w Programie Trzecim Polskiego Radia.


?
?
?Youtube:
Natalia Kwiatkowska - Gala Blues Top -Wokalistka roku
The Missing Part - Za cicho
The Missing Part - Cigarette
TheMissingPart- Live
TheMissingPart- When The Summers Gone
TheMissingPart- Wade in the water Festival Bluesroads
TheMissingPart - Cold Cold Heart


The Missing Part tworzą Natalia Kwiatkowska (Najlepsza bluesowa wokalistka w kraju 2015 i 2016 wg czytelników magazynu " Twój Blues") oraz Robert Kapkowski (Kraków Street Band- Finalista X Must Be The Music). Oboje są członkami zespołu Cheap Tobacco, który ma na koncie wiele sukcesów, m.in. zwycięstwo na Rawa Blues 2013 czy pierwsze miejsce w kategorii odkrycie roku według ankiety kwartalnika Twój Blues, oraz koncerty na większości najważniejszych bluesowych festiwali w Polsce oraz zagranicą a ich muzykę można usłyszeć w radiowej trójce (3 Program Polskiego Radia)

Wstęp 20/25
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Mariacka 18a, Katowice
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Wielkolud W KatofoniiWielkolud W KatofoniiSobota, 24 lutego 2018Jam Session W KatofoniiJam Session W KatofoniiŚroda, 7 lutego 2018Ciśnienie W KatofoniiCiśnienie W KatofoniiŚroda, 17 stycznia 2018Jam Session W KatofoniiJam Session W KatofoniiŚroda, 8 listopada 2017Zaduszkowy Jam Session W Katofonii - 2nd Floor Comeback EditionZaduszkowy Jam Session W Katofonii - 2nd Floor Comeback EditionŚroda, 1 listopada 2017