Impreza The Really Last Tango - After Do Poniedziałku odbędzie się 16 kwietnia 2016 (Sobota), w klubie 8 Bitów Poznań. Start imprezy: godz. 23:45. .
0 The Really Last Tango - After Do Poniedziałku

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

The Really Last Tango - After Do Poniedziałku

16 kwietnia 2016, 8 Bitów Poznań, start: 23:45

Zagrają na imprezie:
Kompletnie ostatnia impreza w klubie 8 BiTÓW. Planujemy after afterów, może do poniedziałku, a może nawet dłużej!

Bar - house, minimal, techno :

Cue, audiorotax, Exilim, Rain, Vladimir Kozakov, Tayler, just.me, Feelaz, Redroom

Main - only techno :

PLEBS, Mungo, no_contact/Pinopa, Stanisław Kryszewski Live!

TAX : 10 PLN

Klub 8 BiTÓW współtworzył poznańską scenę muzyczną prawie 6 lat. Bywało różnie - były okresy, kiedy przez moment nie było nas nawet na imprezowej mapie miasta, a były czasy, w których koncentracji gości na jeden metr kwadratowy nie powstydziłoby się nawet berlińskie Berghain czy nowojorski The Bunker.

Kiedy zdecydowaliśmy się na ostatni, październikowy re-opening, od razu zakładaliśmy, że to będzie "last call". Albo się uda, albo nie. No i, chyba, się udało. Zaczęło się powoli, ale z czasem imprezy były coraz większe, dłuższe, bawiło się na nich sporo gości. Były zagraniczne bookingi i aftery w niedzielę do południa.

Niestety, determinacja sąsiadujących z nami mieszkańców i działających w ich imieniu urzędników stawała się coraz bardziej uciążliwa. Od grudnia zmagaliśmy się z kolejnymi problemami formalnymi. Konieczność wykonywania ekspertyz budowlanych, pomiarów głośności oraz przedstawiania kolejnych pozwoleń i dokumentów - to wszystko kosztowało nas sporo pieniędzy, nerwów i czasu.

Dopiero spotkanie z pewną panią urzędnik 6 kwietnia, na Waszej ukochanej sali barowej rozwiało wszystkie nasze nadzieje, chwilowo odebrało siły. Dostaliśmy jasne wytyczne - do 20 kwietnia klub ma przestać istnieć.

Tak więc, pozostał nam jeszcze jeden weekend, czyli 3 imprezy w tym tradycyjny, sobotnio - niedzielny after. To ostatnia okazja, żeby pobawić się w tych murach i poczuć ten niepowtarzalny klimat.
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)