Ile to już lat trwa rozłąka Tiesto z muzyką mniej lub bardziej trance'ową? Ile to już lat jego starzy fani czekają, aż przypomni sobie o brzmieniach i melodiach, dzięki którym stał się światową... 0 UserComments

Tiesto stęsknił się za trance'em? Jest nowy alias i nuta w stylu ISOS!

Artykuł dodano: 12 lipca, godz. 18:52
Odsłony: 2805x
Ile to już lat trwa rozłąka Tiesto z muzyką mniej lub bardziej trance'ową? Ile to już lat jego starzy fani czekają, aż przypomni sobie o brzmieniach i melodiach, dzięki którym stał się światową megagwiazdą?

Ile to już lat 1 kwietnia klubowe portale wrzucają newsy o tym, że Tiesto wraca do trance'u? Ile to już lat tysiące ludzi na świecie przy każdej kolejnej premierze Tiesto pytają - kiedy wróci stary Tijs?  

Właściwie od dawna już nikt w to nie wierzył i nawet najwierniejsi fani pogodzili się z tym stanem rzeczy. Tymczasem ni stąd ni zowąd, zupełnie znienacka, gdy już prawie wszyscy przestali taką ewentualność brać pod uwagę, Tijs Verwest postanowił zaskoczyć świat nowym pomysłem, nowym aliasem VER:WEST i nową nutą, która jest ukłonem w kierunku starych fanów. 

Nawet jej tytuł nawiązuje do trance'owej przeszłości Tiesto - z dedykacją dla nas wszystkich, pamiętających kompozycję "10 Seconds Before Sunrise" najnowszy numer nazywa się "5 Seconds Before Sunrise". W tytule (i stylistyce) mamy też być może sugestię, do jakiego trance'u Tijs zamierza dziś wracać - czyżby do klimatów kompilacji ISOS czyli In Search Of Sunrise? 

Oto fragment, co myślicie?

VERWEST (Tiesto) - 5 Seconds Before Sunrise
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)