Tranceformations 2020 będzie wyjątkowe pod wieloma względami! 3 UserComments

TRANCEFORMATIONS już w sobotę! Time-Table i zapowiedź... 20 laserów!

Artykuł dodano: 5 lutego, godz. 19:20
Odsłony: 1698x
Tranceformations 2020 będzie wyjątkowe pod wieloma względami!

Wlotki wciąż do kupienia na Wlotki.pl, a tymczasem sprawdźcie oficjalny komunikat organizatorów imprezy:

Euforia Festivals: "Powrót do naszego ukochanego Wrocławia zostanie ukoronowany odpowiednią oprawą, a i frekwencja wskazuje na to, że bardzo tęskniliście za tym wyjątkowym miejscem.

Możemy zdradzić, iż zaplanowaliśmy rekordową liczbę laserów, bo będzie ich aż 20, co w połączeniu z ogromną sceną oraz efektami pirotechnicznymi zadbają o to, żebyście tą noc zapamiętali na długo.

Pojawi się kilka dodatkowych elementów na hali, które będą miały na celu ułatwienie pracy jednemu z najlepszych systemów nagłośnieniowych na świecie, bowiem FOTIS SOUND przywiezie ze sobą kosmiczny L’Acoustics K1!

Czas na długo wyczekiwany przez Was Time-Table". 

Jak Wam odpowiada poniższa rozkłada jazdy? WLOTKI: 

http://wlotki.pl/bilety/impreza/260165/tranceformations-2020.htm


Komentarze
  • eter6 lutego, godz. 11:46
    Gruby bilecik się szykuję.
  • Krzycho xjr7 lutego, godz. 14:00
    Mam nadzieje,ze zapowiedzi pokryja sie z rzeczywistoscia.Swoja droga szkoda,ze Aly&Fila tylko godzinka.Pozdrowienia dla wybierajacych sie.
  • Kristofmusic8 lutego, godz. 14:17
    Niestety nie mogę być:(. Najbardziej ciekawi mnie jak grają 4 Strings i Aly&Fila, bo nigdy nie miałem okazji ich słuchać na żywo. Ale dla kogoś kto mieszka w Trójmieście i ma mało czasu na podróże, to jest kłopot. Nasz rejon to klubowa pustynia:(. Przy okazji jeśli ktoś z Was ma ochotę posłuchać polskiego punktu widzenia na EDM, zapraszam na kanał "kristofmusic" na mixcloud. Jest tam wszystko: sety trance od pierwszych melodii z początku lat 90, poprzez psy, uplifting i melodic i progressive do house, techno i ambinet, a nawet drum&bass. Aktualnie już 19 setów. Pozdrawiam klubowiczów:).
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)