Jak co roku tuż przed kolejnym trance'owym świętem w Pradze publikujemy kompletny zestaw wszystkich informacji organizacyjnych, z którymi powinni zapoznać się ci wszyscy, którzy wybierają się do O2... 18 UserComments

Transmission 2018 już dziś! WAŻNE INFO (szafki zamiast szatni!)

Artykuł dodano: 27 października 2018, godz. 12:12
Odsłony: 2035x

Jak co roku tuż przed kolejnym trance'owym świętem w Pradze publikujemy kompletny zestaw wszystkich informacji organizacyjnych, z którymi powinni zapoznać się ci wszyscy, którzy wybierają się do O2 Arena w stolicy Czech. BEZPIECZEŃSTWO


Bezpieczeństwo naszych fanów i gości było, jest i zawsze będzie sprawą najwyższej wagi. Kontrola odbywać się będzie na miejscu przy wejściu na arenę z użyciem wykrywaczy metali i skanerów rentgenowskich. Bezpieczeństwo w O2 Arena jest pod ścisłym nadzorem ochrony hali. Każdy incydent będzie zgłaszany czeskiej policji, która wydała oświadczenie, że swoją obecnością będzie się starać zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas całego wydarzenia, tak jak i wszystkich innych wydarzeń odbywających się w O2 Arena. 


PRE PARTY TRANSMISSION 


Weekend z Transmission rozpoczyna się już w piątek wieczorem w klubie EPIC (Revoluční 3, Prague 1), bilety w przedsprzedaży się wyprzedały, ostatnie 100 sztuk czekać będzie na Was przed wejściem.TIME-TABLE PRE-PARTY


22:00 | Luigi Di Mare – Warm Up

23:30 | Nifra

00:30 | Ruben de Ronde b2b Rodg

02:00 | Jordan Suckley

03:30 | Driftmoon

05:00 | EndGODZINY ROZPOCZĘCIA ORAZ ZAKOŃCZENIA, WEJŚCIE


Bramy O2 Arena zostaną otwarte o godz. 20:00 i już o tej godzinie swojego seta rozpocznie pierwszy DJ. Oficjalne otwarcie imprezy nastąpi o godz. 21:30. Transmission zakończy się o godz. 6:00. Posiadacze zwykłych biletów wchodzą wejściem północnym (Sever), w tym roku będzie też 10 wejść po stronie południowej(Jih) - kierujcie się z lewej strony głównego wejścia.  Posiadacze Golden ticket wejściem numer 9 i 10, VIP-y wejściem numer 1. Rzućcie okiem na mapę. I pamiętajcie, że bilet upoważnia tylko do jednorazowego wstępu do hali. 


BILETY NA IMPREZĘ SĄ WYPRZEDANE! 


Sprzedaż w kasach nie będzie prowadzone. Posiadacze biletów otrzymają opaskę, bez której nie będzie można wejść na parkiet. 


WYMIANA BILETÓW ELEKTRONICZNYCH


Bilety elektroniczne zakupione na FTB.pl / Wlotki.pl należy wymienić na bilety standardowe. Będzie można je wymienić niedaleko wejścia dla VIP-ów (Gate 1) w godzinach od 18:00 do 3:00 rano. Kasy te znajdują się w północnej części hali niedaleko wejścia nr 1. Posiadacze Golden Tickets wymieniają je w wejściach 9 i 10.


LISTY GOŚCI


Osoby zapisane na listach gości muszą się udać do kasy nr 5. Kasa ta będzie czynna w godzinach od 19:00 do 5:00.


OSOBY Z TATUAŻAMI TM 


Osoby z tatuażami TM wchodzą na teren hali wejściem nr. 31. Po pokazaniu dokumentu tożsamości i zweryfikowaniu danych a także sprawdzeniu tatuaży (nie dotyczy ambasadorów) będziecie mogli wejść na imprezę. Wejście to będzie czynne od godz. 16:00 do 01:00. 


WEJŚCIE Z AKREDYTACJĄ DLA FOTOGRAFÓW ORAZ INNYCH MEDIÓW


Osoby które znajdują się na liście akredytacyjnej wchodzą wejściem nr 31. Po pokazaniu dokumentu tożsamości i zweryfikowaniu danych będziecie mogli wejść na imprezę. Wejście to będzie czynne od godz. 19:00.SZATNIE/E-LOCKERS


Uwaga, w tym roku nie będzie standardowej szatni, polecamy zorganizować sobie szafkę tzw. E-lockera. Opłata za szafkę to 8,5 euro w przedsprzedaży - link do zakupu: bit.ly/Lockers-TMPRG18


W piątkowy wieczór koniecznie sprawdźcie mejla wraz z folderem ze spamem, tam znajdziecie numer szafki i kod PIN. Posiadanie szafki ma wiele plusów - nie trzeba stać w kolejkach, jest w niej dużo miejsca i można dzięki kodowi PIN dzielić się nią z przyjaciółmi. 


Dla posiadaczy biletów VIP nie ma opłaty za szafki (poza zwrotnym depozytem w cenie 5 euro), znajdziecie je naprzeciwko wejścia GOLDFINGERS VIP TERRACE. Posiadacze Golden Tickets będą mieli dostęp do garderoby. 


WIĘKSZY BAGAŻ


Jeśli Wasz bagaż jest większy, niż możliwości szafki, zostawcie go w depozycie naprzeciwko O2 Areny, można z niego korzystać między 19:30 a 06:30. Cena od 20 do 100 koron czeskich. 


ZGUBIONE - ZNALEZIONE


Punkt gdzie można oddawać znalezione rzeczy oraz poszukiwać zgubionych jest oznaczony na mapie jako punkt Info, który będzie czynny przez całą noc, w północnym foyer.


PŁATNOŚCI


Płatności w hali są możliwe gotówką, ale nie tylko - w większości punktów sprzedaży znajdziecie terminale do kart płatniczych. Bankomat znajdziecie w północnym foyer. Płatność w koronach czeskich albo euro. 


APLIKACJA


http://bit.ly/Transmission_App_iOS

http://bit.ly/Transmission_App_Android


OFICJALNY SKLEP


Gadżety związane z Transmission takie jak koszulki, czapki, smycze czy okulary będziecie mogli kupić w oficjalnym sklepie UM, który znajdować się będzie zaraz za punktem info.


BROSZURA


Przy wejściu na arenę O2 wszyscy odwiedzający otrzymają broszurkę informacyjną wraz z time-table, mapą itp.


POZIOM DŹWIĘKU


Poziom dźwięku na Transmission to 102 do 105 DB, w związku z czym zalecamy używanie stoperów.


MINIMALNY WIEK


Wstęp na imprezę jest od 18-tu lat, wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie w re http://www.o2arena.cz/en/arena/visiting-regulations/


TOALETY


Toalety znajdują się wokół całej hali i są darmowe.


PARKING


Osoby przyjeżdżające własnym samochodem mogą skorzystać z parkingu znajdującego w bezpośrednim sąsiedztwie o2 Arena. Po szczegóły zapraszamy na stronę hali.


TAXI


Parking taksówek znajduje się po północnej stronie hali na ulicy Ocelářská.


TRANSPORT PUBLICZNY


O2 Arena znajduje się na ulicy nr Českomoravskiej 2345/17, Praga 9. Obok jest stacja metra "Českomoravská". Przystanek tramwajowy, przystanek autobusowy, stacja kolejowa "Praha-Libeň" znajdują się na kilka minut spacerem od hali. Po więcej informacji, jak się tam dostać komunikacją miejską lub samochodem zapraszamy na stronę O2 Arena.


FOTO & VIDEO


Aby uwiecznić te wspaniałe momenty, możecie zabrać ze sobą amatorskie aparaty fotograficzne (bez wymiennej optyki)/telefony komórkowe/GoPro. Osoby posiadające profesjonalny sprzęt muszą mieć odpowiednią akredytację. Listy akredytacyjne zostały już zamknięte więc prosimy o nieprzesyłanie zapytań o akredytacje.


PALENIE


Na terenie hali obowiązuje zakaz palenia papierosów, będzie to możliwe tylko w wyznaczonych strefach. W przypadku naruszenia tego zakazu organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyproszenia danej osoby z terenu hali.


NIEDOZWOLONE!


Do hali jest zabronione wnoszenie: własnego jedzenia i napoi, narkotyków, wskaźników laserowych, selfie stick, szkła, aerozoli, puszek, plastikowych butelek PET, ostrych przedmiotów i innych przedmiotów, które mogłyby stwarzać zagrożenie. Zabroniona jest także odzież lub elementy wyposażenia które odnoszą się do poglądów politycznych itp.


TRANSMISJA!


Tych, którzy nie mogą przyjechać do Pragi, zapraszamy do oglądania transmisji pod adresem: www.transmission.events (od 21:00 do 06:00). 


MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE:


Wszystkie przydatne informacje znajdziecie na naszych profilach na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Hashtag: #TM18PRG


TIME-TABLE TRANSMISSION 2018:


20:00 | OPEN GATES

20:00 | Thomas Coastline (Warm-Up DJ)

21:30 | Ilan Bluestone

22:45 | Grum

00:00 | Above & Beyond

01:45 | Transmix

02:00 | Paul Van Dyk (at 03:00 time changes to 02:00 winter time)

02:15 | Markus Schulz

03:30 | Vini Vici

04:45 | Liquid Soul

06:00 | EndDo zobaczenia na miejscu!

Komentarze
 • Konrad Koczorowski25 października 2018, godz. 17:42
  Pod względem show nie ma lepszej w Polsce imprezy i nie będzie póki co. A te Sensation Rise to już w ogóle przykrywa czapką, a takie cuda zapowiadali. Kto jedzie pierwszy raz na TM ten zobaczy. Transmission to nadal najlepsza impreza na jakiej byłem, alee muzycznie wolę ciężką artylerie, albo klasyke, więc prędko tam chyba nie wrócę.
 • Mateusz Tyc25 października 2018, godz. 17:48
  Dla mnie pomysł lekko z czapy. Te szafki są tak małe, że nie wiem jak się tam ma zmieścić jakaś zimowa kurtka, płaszcz i jakaś bluza. Niby jest możliwość skorzystania z normalnego depozytu, ale pewnie będą odsyłać do szafek. Podobno będą też większe szafki na kluczyk a nie na pin. Mam nadzieję, że nie będzie problemu z kupnem na miejscu szafki.
 • Buszmen Adam25 października 2018, godz. 17:23
  No cena z dupy. Aczkolwiek bylem swiadkiem w zeszlym roku ze kurtka kolesia... zniknela.
 • Aleksis Biernat25 października 2018, godz. 18:08
  Uwaga! To nie są te szafki co zawsze. E-lockery jadą z Amsterdamu. Do środka zmieszczą się spokojnie 3 kurtki więc cena za szafkę na 3 osoby jest rozsądna.. Zero kolejek, jak to było w zeszłym roku. Na miejscu też będzie można kupić ale kilka ojro drożej ??
 • Kamil Waszak25 października 2018, godz. 17:08
  Po co jechać mamy lepsze imprezy trzeba wspierać własne agencje
 • Tomasz Tyka25 października 2018, godz. 17:00
  Pomysł dobry bo kolejki mniejsze , ale cena ????
 • Michał Dziewanowski25 października 2018, godz. 17:35
  Obecny z Sarah Loska i Schabem ?????
 • Dominik Łołka25 października 2018, godz. 18:05
  Transmision... to jest piękne ??
 • Bar Ney25 października 2018, godz. 18:45
  Fajny pomysł, tymbardziej że można wziąć szafkę na wiele osób, na jeden KOD PIN, także spoko ???? będzie mega! O2 Arena wybuchnie w sobotę, oby wszyscy dotarli bezpiecznie czego życzę wszystkim i bawimy się na najlepszej imprezie w Europie!! ˘˘
 • Ewa Matuszewska25 października 2018, godz. 19:35
  Dobry pomysł. Ale jak ktoś nie może kupować w Euro to co wtedy?
 • Dawid Baraniak25 października 2018, godz. 18:32
  Zajebisty pomysł! ?? Do zobaczenia jutro w EPIC ??????????
 • daksio25 października 2018, godz. 22:28
  Pytanko, bo po raz pierwszy lecę na TM.
  Czy trzeba wymienaić e bilety drukowane z festicket?
  I jak się kształtują ceny w Euro za alko itp.
  Z góry podziękował :)
 • Mariusz Mariuszek25 października 2018, godz. 21:21
  Mam nadzieję ze będzie lepiej niz doskonale ˘?
 • kubiszon26 października 2018, godz. 00:22
  przesada ze skrytkami ,szatnie zawsze sprawnie szly a cena z kosmosu!
 • Jakub Francés25 października 2018, godz. 22:32
  pierwszy w historii minus dla Transmission z mojej strony
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (18)