Brak Markusa Schulza w line-upie Transmission 2019 to cecha, która wyróżniała tegoroczny zestaw artystów - czy odczuliście w Pradze brak dotychczasowego rezydenta imprezy? 3 UserComments

Transmission bez Markusa Schulza za nami: Wasze wrażenia na gorąco?

Artykuł dodano: 13 października 2019, godz. 16:36
Odsłony: 1568x
Brak Markusa Schulza w line-upie Transmission 2019 to cecha, która wyróżniała tegoroczny zestaw artystów - czy odczuliście w Pradze brak dotychczasowego rezydenta imprezy? 

Organizatorzy z United Music zrobili wszystko, a nawet więcej, żeby nikt w O2 Arena nie poczuł, że mu czegokolwiek albo kogokolwiek brakuje. Produkcja jak zawsze w Pradze była zachwycająca, czy Was również powaliła na kolana? 

Dajcie znać, który z występów zrobił na Was największe wrażenie? Jak się bawiliście w tym roku na Transmission? Czy był to Was pierwszy raz czy macie porównanie do poprzednich edycji? Jak wypadło takie porównanie? Czekamy na Wasze wrażenia!
Komentarze
 • Maciej Gasikowski13 października 2019, godz. 16:00
  Ja jestem ciekaw czym podpadli YouTube, że podczas setu F nagle ucięło transmisje ze względu na naruszenie zasad polityki.
 • Wojciech Łuczyszyn14 października 2019, godz. 22:39
  Moja 4 edycja, gdzieś w środku stawki. Zaczynając od pochwał to jak zawsze genialne nagłośnienie i dobra organizacja. Oprawa wizualna bardzo dobra. Tematy przewodnie i pokaz wizualny słaby, bez dobrego pomysłu. Artystów nie będę zbyt dokładnie omawiał- różne są gusta. Dla mnie key4050 najlepszy set, kosmici ładnie ale powinni grać wcześniej. Ferrry jakoś nie do końca mi przypasował ale kilka starszych wyszukanych utworów zrobiło robotę. Marlo dla mnie porażka, temu Panu już podziękujemy. Na Blastoyz nie byłem. Maestro zagrał poprawnie ale trochę zabrakło tej duszy za którą go lubię. Ilość ludzi na tej imprezie mnie dobija co roku coraz mocniej. Gdzie kończy się chciwość organizatorów a zaczyna dbanie o widza. Oby do zobaczenia za rok :-)
 • eter15 października 2019, godz. 11:52
  GO najlepszy set,pięknie Cosmic Gate, Marlo porwał publikę.
  Oświetlenie i lasery, lepsze rok temu.
  Scena świetna ,te ognie w górę idące.
  Smuteczek trochę że Markusa brak.
  Event ogólnie bardzo dobry.
  Gdzie kurczaki w Menu?
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)