Już w sierpniu, Orjan Nilsen będzie jedną z gwiazd festiwalu Electronic Family, który odbędzie się w Zielonej Górze. Podczas występu, na pewno zaprezentuje utwory ze swojego nowego albumu. 0 UserComments

Trzeci studyjny album Orjana Nilsena dostępny w sprzedaży!

Artykuł dodano: 18 czerwca 2018, godz. 10:48
Odsłony: 1334x
Już 14 sierpnia tego roku, Orjan Nilsen będzie jedną z gwiazd festiwalu Electronic Family, który odbędzie się na Stadionie Żużlowym w Zielonej Górze. Podczas występu, na pewno zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego studyjnego albumu. Materiał zatytułowany „Prism”, właśnie trafił na półki sklepowe i do oferty najpopularniejszych serwisów cyfrowych.


Skandynawska scena klubowa to prawdziwa kuźnia wspaniałych DJ’ów i muzycznych talentów. Jednym tchem można wymieniać takie gwiazdy jak Marcus Schössow, Darude, Swedish House Mafia, Avicii, John Dahlbäck, StoneBridge, Mike Hawkins czy właśnie kojarzony z trance’owymi brzmieniami Orjan Nilsen. Ten reprezentujący kraj wikingów, niezwykle uzdolniony producent, bardzo szybko rozumiał, z jaką branżą chce związać swoją przyszłość. Długie godziny poświęcał na przesłuchiwanie różnych dance’owych składanek, po czym rozpoczął kompletowanie studia i tworzenie własnych kompozycji. Tak właśnie powstały przeboje „Arctic Globe”, „La Guitarra” oraz „Violetta”.

Wydawnictwo pt. „Prism” to trzeci autorski album w karierze Norwega. Składa się on z 13 energetycznych nagrań, wśród których znane single „Iconic”, „Million Miles Away”, „Hi There Radio (Been Too Long)” i „Swoosh”. Pulsujące linie basu, wkręcające melodie, ale też genialne wokale w wykonaniu m.in. Mike’a Jamesa, Rykki, Matlucka czy Rico. Do tego potężne utwory instrumentalne, będące jednym z mocniejszych punktów tego znakomitego materiału.


Tracklista:
01. Swoosh (Intro Mix)
02. That One Night
03. Hi There Radio (Been Too Long) (feat. Mike James)
04. Iconic
05. In A Thousand Ways (feat. Rykka)
06. Million Miles Away (feat. Rico)
07. Navigator
08. Craziness
09. The Last Goodbye (feat. Matluck)
10. I See Spots
11. Simulator
12. Drowning (feat. IDA)
13. Nothing Here But Love

Premiera: 15.06.2018 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl

Orjan Nilsen - Prism [OUT NOW] [Mini Mix]

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)